Chilling adventures of Sabrina – zdjęcia z planu drugiego sezonu

Michał Małysa Seriale Publikacja: 6.03.2019, 8:26 Aktualizacja: 6.03.2020, 8:26
Netflix udostępnił zdjęcia z planu serialu Chilling adventures of Sabrina. Widzimy na nich, że drugi sezon produkcji zapowiada się jeszcze mroczniej - jak zapowiadają twórcy, teraz Sabrina będzie próbowała “odkryć swoją najmroczniejszą stronę”. Premiera już 5 kwietnia 2019r.
Chilling Adventures of Sabrina to komiks na bazie albumów Archie Comics.
0 Udostępnień

Chilling adventures of Sabrina – o serialu

Chilling adventures of Sabrina to wariacja na temat produkcji z lat 90. Nowe przygody Sabriny mają skrajnie różny klimat od swojego pierwowzoru, dlatego też nie wszystkim serial przypadł do gustu – był krytykowany m.in. za aż zbyt satanistyczne podejście i za ciężką atmosferę. Nie zabrakło jednak też wielu głosów chwalących taką interpretację przygód młodej pół-czarownicy. Cóż – po prostu nie jest to produkcja dla każdego. Dla tych, którzy czekają na kolejny sezon Sabriny mamy dobrą wiadomość – data premiery przypadająca na 5 kwietnia nie powinna być zagrożona. Netflix udostępnił nowe zdjęcia z planu, na których widać, że teraz będzie jeszcze mroczniej i bardziej niebezpiecznie. Nie zabraknie jednak wielu wątków miłosnych, także związanych z trudnymi wyborami młodej bohaterki.

Chilling adventures of Sabrina to ciężka opowieść o dorastaniu młodej dziewczyny, która musi zdecydować, kim chce być – zwykła śmiertelniczką czy prawdziwą czarownicą. Jej rodzina i inne osoby spoza normalnego świata nie chcą jej zostawić wyboru – zmuszają, a raczej starają się zmusić Sabrinę do przejścia na tę mroczną stronę. Oprócz wewnętrznych konfliktów i rodzinnych kłótni Sabrina musi stawić czoła siłom zła, które zagrażają jej samej, członkom jej rodziny i codziennemu życiu zwykłych ludzi.

Autorem scenariusza jest showrunner serialu Riverdale i dyrektor kreatywny Archie Comics Roberto Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy Riverdale Greg Berlanti, Sarah Schechter, CEO Archie Comics Jon Goldwater oraz Lee Toland Krieger. Serial produkuje firma Warner Bros. Berlanti Productions. W serialu występują: Kiernan Shipka, Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments