Civilization 6: New Frontier Pass zapowiedziany. Majowie pierwszą z nowych cywilizacji!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.05.2020, 18:45 Aktualizacja: 14.05.2021, 18:45
Aż do marca 2021 roku rozpisane są plany mniejszych dodatków w ramach New Frontier Pass w Civilization 6. Na pierwszy ogień pójdą Majowie wraz z liderką, która nie ma nawet swojego wpisu na polskiej Wikipedii! To Lady Six Sky, wojownicza królowa tej prekolumbijskiej cywilizacji. W lipcu doczekamy się z kolei Etiopów, a przez najbliższy rok gracze liczyć mogą na sześć nowych trybów gry!
w ramach New Frontier Pass do Civilization 6 trafią m.in. Majowie
0 Udostępnień

W tekście na temat New Frontier Pass w Civilization 6 podejmuje następujące tematy:

New Frontier Pass nowym dodatkiem do Civilization 6

Jak ogłosili właśnie twórcy Civilization 6, od 21 maja w ramach New Frontier Passa dostępna będzie kolejna grywalna cywilizacja. – To ekscytująca nowa seria contentu przychodząca na PC, Mac, Linux, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, która pozwoli ci kontynuować twoją drogę do zbudowania najwspanialszego imperium, jakie widział świat – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Jest to pierwszy z sześciu małych dodatków, które wspólnie zaoferują osiem nowych cywilizacji, dziewięciu nowych liderów oraz szereg zmian w obrębie gameplayu Civilization 6, w tym sześć nowych trybów gry. Ukazywały będą się one raz na dwa miesiące, począwszy od maja 2020, a skończywszy na marcu 2021.

Przywódczynią Majów będzie Lady Six Sky

Pierwszym dodatkiem w ramach New Frontier Pass w Civilization 6 będzie Maya & Gran Colombia Pack. Nowej cywilizacji przewodziła będzie Wak Chanil Ajaw, znana również jako Lady Six Sky. Była ona królową prekolumbijskiego miasta Naranjo w latach 682-741. Znana jest ze swojej wojowniczości – na pomnikach przedstawiano ją jak króla-wojownika, stojącą nad pojmanymi i pokonanymi wrogami, co nie było normą w cywilizacji Majów.

Pierwszy z sześciu mniejszych dodatków przyniesie oprócz Majów także kolejną cywilizację z kolejną liderką lub kolejnym liderem. Oprócz tego od 21 maja dostępny będzie nieujawniony dotychczas nowy tryb gry, kolejne państwa-miasta, zasoby oraz cuda świata.

W lipcu liczyć możemy na cywilizację etiopską

Kolejny dodatek w ramach New Frontier Pass przewidziany jest na lipiec 2020. Nazwa Ethiopia Pack wyraźnie sugeruje, jakiej cywilizacji powinniśmy się spodziewać. Oprócz niej oraz jej liderki lub lidera dostępny będzie także nowy tryb gry, świeży typ dzielnicy oraz dwie nowe budowle.

Więcej szczegółów wkrótce!

Pack #3

Dwie nowe cywilizacja oraz ich liderzy, jeden nowy tryb gry, nowe cuda świata oraz nowa mapa – tak twórcy Civilization 6 zapowiadają dodatek przewidziany na wrzesień 2020.

Więcej szczegółów wkrótce!

Pack #4

Jedna nowa cywilizacja i jej lider, jeden nowy tryb gry, nowe państwa miasta oraz liczni nowi Wielcy Ludzie – tak twórcy Civilization 6 zapowiadają dodatek przewidziany na listopad 2020.

Więcej szczegółów wkrótce!

Pack #5

Jedna nowa cywilizacja, dwaj nowi liderzy (wymagający dodatku Rise and Fall), nowy tryb gry, nowa dzielnica oraz dwie nowe budowle – tak twórcy Civilization 6 zapowiadają dodatek przewidziany na styczeń 2021.

Więcej szczegółów wkrótce!

Pack #6

Jedna nowa cywilizacja oraz jej lider, nowy tryb gry, nowe cuda świata oraz jedna nowa mapa – tak twórcy Civilization 6 zapowiadają dodatek przewidziany na marzec 2021.

Więcej szczegółów wkrótce!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments