COD: Modern Warfare w darmowym teście na PS4 już w weekend!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 20.08.2020, 11:22
W pełną wersję Call of Duty: Modern Warfare zagramy dopiero pod koniec października, jednak już w najbliższy weekend ruszą testy wersji alfa sieciowego trybu Gunfight Mode. Wezmą w nich udział posiadacze PS4 i nie zapłacą za to ani złotówki - ani poprzez preorder, ani posiadanie PS Plus.
test wersji alfa call of duty modern warfare na ps4
0 Udostępnień

Test wersji alfa Gunfight Mode na PS4

W weekend 23-25 sierpnia ruszą testy wersji alfa kooperacyjnego trybu Gunfight Mode, który w grach z serii Call of Duty pojawi się po raz pierwszy. O ile zazwyczaj w sieciowym doświadczeniu z grami z cyklu Modern Warfare chodziło o pogłębioną relację gracza z używaną przez niego bronią, tak tutaj chodziło będzie o szybką i mocno zrandomizowaną zabawę 2 na 2.

Test wersji alfa trybu Gunfight Mode w Call of Duty: Modern Warfare wymagał będzie posiadania PlayStation 4 oraz połączenia z internetem. Co istotne, do udziału w darmowym teście nowego COD-a nie będzie nam potrzebne posiadanie abonamentu PS Plus. W tej odsłonie Call of Duty zawarte zostanie pięć map, w tym dwie całkowicie nowe: Docks oraz Speedball.

COD: Modern Warfare już w październiku

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare ogłoszona została już  w maju. Gra tworzona przez Infinity Ward i wydawana przez molocha Activision Blizzard pojawi się na sklepowych półkach 25 października 2019 roku. Produkcja ukaże się wówczas na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Mimo iż sieciowa rozgrywka będzie oczywiście istotnym elementem produkcji, o czym świadczą testy wersji alfa sieciowego trybu Gunfight Mode na PS4, a także zapowiedź wspierania gry międzyplatformowej, nowa odsłona serii Call of Duty postawi również na tryb dla jednego gracza. Zapowiedział to w jednym z wywiadów na temat Modern Warfare Taylor Kurosaki ze studia Infinity Ward.

– Fani mogą oczekiwać kampanii, która zabiera dużo czasu na zagłębienie się w relacje pomiędzy bohaterami. Dowiecie się dokładnie, jak to jest walczyć u boku Kapitana Price’a, ale również innej bohaterki, Farah Karim. Jest dowódcą oddziałów milicji i będziecie mogli zobaczyć wojnę z jej perspektywy, będącej punktem widzenia osoby, która pochodzi z obszaru objętego konfliktem – zadeklarował w rozmowie z serwisem Game Reactor.

Zanim jednak przejdziemy kampanię fabularną w Call of Duty: Modern Warfare, warto oddać się weekendowej zabawie z sieciowym trybem Gunfight Mode w teście wersji alfa na PS4.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments