Community Day w Wizard’s Unite jeszcze w lipcu

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 11.07.2020, 12:38
Pierwszy Community Day w Wizard's Unite już 20 lipca! Oznacza to, że Niantic Games świetnie odczytuje sygnały dawane przez graczy. Każde masowe wydarzenie to okazja do wyjścia na świeże powietrze, zgarnięcia fajnych bonusów i oderwania się od życia. Na czym polegać może dzień społeczności w Harry Potter: Wizard's Unite?
community day w wizard's unite
0 Udostępnień

Sukces zadań specjalnych w Wizard’s Unite

Zakończony wczoraj Brilliant Event cieszył się ponoć olbrzymią popularnością. Nic w tym dziwnego – to jedyny jak dotychczas sposób, aby zdobyć czarnomagiczne księgi i wyuczyć się najlepszych zdolności z drzewka rozwoju postaci. Bardzo przyjemne było jednak też poczucie celu i stopniowego zbliżania się do przejścia wszystkich misji Wydarzenia (był to jeden z elementów, których poprawy stanowczo domagała się nasza recenzja Wizard’s Unite). Niantic Games dostrzega potencjał takich akcji.

Pierwszy Community Day w Wizard’s Unite

Kiedy przypada pierwszy Community Day w Wizard’s Unite? Fani Harry’ego Pottera przygotować muszą różdżki na 20 lipca. Wtedy to zacznie się wydarzenie, co do którego natury trudno póki co wyrokować. Jeśli przypominał będzie Community Day w Pokemon Go, innej grze Niantic Games korzystającej z podobnej mechaniki, możemy liczyć na kilka godzin z niespotykanymi Znajdźkami oraz niesamowitymi bonusami.

Ostatni Brilliant Event nauczył graczy naprawdę wiele (nasze spostrzeżenia już niedługo!), więc równie owocny okazać może się pierwszy Community Day w Wizard’s Unite. Jakie atrakcje chcielibyście wtedy zobaczyć?

Źródło: Game Rant. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments