Control od studia Remedy – znamy przybliżoną datę premiery!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.03.2019, 15:27 Aktualizacja: 12.03.2020, 15:29
Studio Remedy Entertainment ujawniło przybliżoną datę premiery Control, gry zapowiedzianej w 2018 r podczas E3. Wstępnie w Control mamy zagrać już w latem - na PCtach oraz konsolach PS4 i XBobx One.
0 Udostępnień

Control zadebiutuje latem 2019r.

Informację o dacie premiery uzyskał serwis GameInformer. Trudno mówić o dokładniejszych informacjach, ale wstępnie premiera szacowana jest na lato. Twórcy zapowiadają ciekawe lokacje, elastyczny system walki i naprawdę niezły klimat. Bohaterką gry będzie Jesse Faden, która udaje się do siedziby Federalnego Biura Kontroli, a ten zostaje akurat zaatakowany. Przeciwnik wydaje się nie do pokonania, bo nie jest to nikt z naszego świata. Wskutek splotu wypadków Jesse zostaje dyrektorem placówki i to na jej barki spada obowiązek uporania się z inwazją.

Za tytuł odpowiada studio Remedy Entertainment, autorzy produkcji takich jak Alan Wake, dwóch odsłon cyklu Max Payne czy Quantum Break. O Control dzięki materiałowi z Game Informera wiemy tyle, że gra prawdopodobnie nie otrzyma DLC, nie będzie w niej mikrotransakcji, nie będzie miała możliwości wyboru poziomu trudności ani nie ma w planach dodania trybu New Game Plus.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments