Control Z. Kiedy Netflix ogłosi 2. sezon premierowego hitu?

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 25.05.2020, 10:27 Aktualizacja: 25.05.2020, 12:37
Platforma Netflix przyzwyczaiła swoich użytkowników do tego, że seryjnie proponuje im oglądanie produkcji, w których głównymi bohaterami są młodzi ludzie. Premiera Control Z udowodniła, że takie seriale cieszą się w Netflix powodzeniem. Kiedy premiera 2. sezonu i czy w ogóle powstanie?
Control Z. premiera w Netflix juz w maju!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Control Z w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 1. sezon Control Z w Netflix

Control Z trafi na platformę Netflix 22 maja. Od godz. 9.00 możemy oglądać 8 odcinków meksykańskiej produkcji, opowiadającej o kontrowersyjnych zdarzeniach w jednej z meksykańskich szkół. Trwają one około czterdziestu minut, dlatego też wydają się idealne pod netfliksowy binge-watching!

Końcówka miesiąca w popularnej wypożyczalni zapowiada się wobec tego jako czas filmowo-serialowych produkcji poruszających problematykę szkoły i edukacji. Dla tych, którzy dodatkowo zapragną innych tematów, proponujemy zapoznanie się z przygotowanym przez nas kompletnym wykazem majowych premier w Netflix.

Kiedy Netflix ogłosi 2. sezon Control Z?

Niestety, na chwilę obecną nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji na temat 2. sezonu Control Z. W przypadku hitów mniejszych niż Wiedźmin czy Stranger Things na potwierdzenie kolejnych odcinków czekać musimy zazwyczaj dwa miesiące.

Czy sądzimy, że 2. sezon Control Z powstanie? No jasne! Po setkach ludzi czytających naszą zapowiedź 1. sezonu oraz buzzie w mediach społecznościowych, a szczególnie bańkach mocno młodzieżowych, werdykt może być tylko jeden. Netflix z pewnością przedłuży meksykański serial na kolejne sezony, inna decyzja nie wchodzi w grę.

Przed hakerem nie ma tajemnic

Głównym miejscem akcji w Control Z jest El Colegio Nacional. Codzienność uczęszczających do niej uczniów zostaje zaburzona przez działalność tajemniczego hakera. Obeznany w dziedzinie informatyki nieprzyjaciel stopniowo upublicznia najbardziej intymne sekrety młodzieży, co prowadzi do bardzo poważnych skutków. Cierpią wszyscy – zarówno najpopularniejsi uczniowie, jak i spychani na margines samotnicy.

Podejrzenia o tę haniebną, nielegalną aktywność padają na wiele osób. Dla sporej ilości uczniów poznanie ich tajemnic przez szkolnych rówieśników przeradza się w istny dramat. Interwencji w tej sprawie podejmuje się Sofia, która zamierza dopaść hakera i nadać kres jego działalności. Czy powiedzie się plan zdeterminowanej, pewnej siebie bohaterki?

Poznaj obsadę Control Z

W meksykańskiej produkcji zobaczymy wielu meksykańskich aktorów młodego pokolenia:

  • Ana Valeria Becerril – Sofia
  • Michael Ronda – Javier
  • Yankel Stevan – Raul
  • Macarena García – Natalia
  • Xabiani Ponce De León – Ernesto

Control Z, serial opowiadający o losach młodzieży z meksykańskiej szkoły, wyreżyserowany został przez Alejandro Lozano.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ewela
Ewela
10 miesięcy temu

Czy coś wiadomo, aby miał postać kolejny sezon?

Michał Małysa
Admin
10 miesięcy temu
Reply to  Ewela

Zazwyczaj mijają dwa miesiące od premiery danego sezonu jakiegoś serialu, aby Netflix oficjalnie ogłosił kolejne serie. W przypadku Control Z nastawić możemy się jednak na długą przygodę z bohaterami serialu. Produkcja wzbudza na tyle duże zainteresowanie, że Netflix będzie ją ciągnął i ciągnął. Dopisaliśmy nasze przewidywania w tej materii do artykułu 🙂

zzimnie
zzimnie
2 miesięcy temu

Minęło 7 miesięcy, serialu dalej nie ma. Będzie kontynuowany czy Netfilx dał sobie spokój?