Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzyma nowe możliwości modyfikacji

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.05.2019, 18:00 Aktualizacja: 21.10.2020, 13:33
Fani Crash Team Racing otrzymają możliwość modyfikowania swoich gokartów i bohaterów w Crash Team Racing Nitro-Fueled. To pierwsza taka okazja.
0 Udostępnień

Crash Team Racing Nitro-Fueled – kiedy premiera?

Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się 21 czerwca 2019 r. Gra zaoferuje różne sposoby mieszania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb, naklejek, a nawet kalkowania. Dodatkowo będzie można stworzyć swój idealny pojazd, a do rozgrywki trafią gokarty z Crash Tag Team Racing.

Ta zmiana to nie wszystko, bo Crash Team Racing zyska też możliwość dostosowania kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, w wyniku czego gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem – Boo-ya. Do gry trafią postaci z Crash Nitro Kart. Kolejną nowością w CTR są animacje związane z podium dla niektórych skórek, co wpłynie na jeszcze więcej frajdy z wygranych.

Crash Team Racing – jak zbierać gokarty?

Gokarty można zbierać grając w trybie Przygody, a do tego zbierając Wumpa Coins, otrzymując możliwość wyniesienia swoich pojazdów na nowy poziom w strefie Pit Stop.

Znany fanom system rankingowy powraca, a więc będzie można obejmować klasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Czekacie na Crash Team Racing Nitro-Fueled?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments