Crossroads Inn – zobacz trailer i gameplay symulatora tawerny

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 12.08.2020, 12:10
Gameplay oraz trailer Crossroads Inn reprezentowały będą na targach Gamescom 2019 polskie połączenie narracyjnego RPG oraz symulatora. W tym przypadku przyjdzie nam zarządzać tawerną umiejscowioną w świecie fantasy, zarówno w trybie fabularnym, jak i z możliwością luźnej rozgrywki.
crossroads inn
5 Udostępnień

Gameplay oraz story trailer gry Crossroads Inn

Polski wydawca gier Klabater przedstawi na tegorocznych targach Gamescom 2019 Crossroads Inn – symulator tawerny w epickim świecie fantasy. – Crossroads Inn to najważniejszy tytuł w portfolio Klabatera na tej imprezie. W związku z tym, już dziś udostępniamy zupełnie nowy gameplay z gry pokazujący rozgrywkę w trybie Sandbox – to pierwszy taki materiał udostępniony publicznie. Towarzyszy mu również animowany Story Trailer stanowiący wprowadzenie do kampanii fabularnej – czytamy w informacji prasowej wydawcy.

W grze Crossroads Inn naszym zadaniem będzie zarządzanie tawerną położoną w sercu baśniowej krainy Delcrys. Świat wyciągnięty wprost z realiów epickiego fantasy pozwoli na rozgrywkę w dwóch trybach. W kampanii fabularnej dzięki swojemu przedsiębiorczemu kunsztowi będziemy mogli się stać słynnymi oberżystami znanymi w całym Delcrys, a tryb sandbox nastawiony będzie na luźną rozgrywkę i rozwijanie tytułowej tawerny na rozdrożach bez presji wyników.

Kiedy premiera Crossroads Inn?

Crossroads Inn będzie ciekawym mariażem symulatora z narracyjnym RPG w jednym. Gracze skupiający się na mechanice docenią kompleksowy system ekonomiczny oraz kulinarny. Wielbiciele warstwy fabularnej docenią z kolei nie tylko część narracyjną kampanii, ale również bogactwo polityczne Delcrys oraz muzykę, w której stworzenie zaangażowany był Marcin Przybyłowicz.

Gra tworzona przez Kraken Unleashed Games, wewnętrzne studio Klabatera, nie doczekała się jeszcze oficjalnej daty premiery. Kiedy Crossroad Inn pojawi się na rynku wiedzieć będziemy dokładnie dopiero po targach Gamescom 2019. Produkcja, która ufundowana została dzięki kampanii na Kickstarterze (ponad 1200 graczy wpłaciło na nią łącznie 38 641 dolarów) wyjdzie PC, Mac i Linuksie jesienią.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments