Crusader Kings 2 za darmo na Steamie. Odbierz też dodatek The Old Gods

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.10.2019, 15:00 Aktualizacja: 22.10.2020, 15:30
Crusader Kings 2 za darmo dostępne jest już od kilku dni na Steamie, a teraz do promocji dołożony został bezpłatny dodatek Crusader Kings 2: The Old Gods w zamian za dopisanie się do listy mailingowej. Niestety, to tylko jeden z zestawu DLC liczącego dodatki za ponad 1000 zł.
crusader kings 2 za darmo
10 Udostępnień

Paradox Interactive udostępnia Crusader Kings 2 za darmo

W czasie trwania konwentu PDXCon, czyli zjazdu fanów gier tworzonych i wydawanych przez szwedzką firmę Paradox Interactive, entuzjaści niezwykle skomplikowanych strategii mogli liczyć na kilka naprawdę fajnych niespodzianek. Pierwszą z nich było udostępnienie Crusader Kings 2 za darmo. Chociaż jest to produkcja wydana w 2012 roku, ze względu na przynależność gatunkową oraz stosunkowo prostą grafikę nie zestarzała się od tamtego czasu aż tak mocno. Żywotność gry zwiększają dodatkowo mody, które przemodelowują rozgrywkę na najróżniejszą modłę i sprawiają, że świat gry zmienia się nie do poznania.

Bezpłatnie pobrać Crusader Kings 2 można na platformie Steam, gdzie gra wyświetlana jest ze znaczkiem Free to Play. Pamiętać należy jednak, iż jest to jej podstawowa wersja, a sama produkcja nie należy do najprostszych. Sięgająca niemal 90% ocena na Metacritic jest więc znacznie bardziej miarodajna niż ostatnie recenzje na platformie Valve, skarżące się na brak dostępu do licznych DLC (ich pełen komplet kosztuje na Steamie niemal 1000 złotych!) oraz wysoki poziom trudności.

Za darmo dostaniesz też dodatek The Old Gods

W innej promocji Paradox Interactive uzyskać można za darmo dodatek Crusader Kings 2: The Old Gods. W ramach kampanii promocyjnej ogłoszonego w weekend Crusader Kings 3 szwedzki wydawca chce rozbudować listę mailingową, tak więc w zamian za podanie swojego adresu na stronie https://www.crusaderkings.com/ otrzymamy kod na dodatek na Steamie.

Dokładana data premiery Crusader Kings 3 nie jest jeszcze znana, ale według zapewnień szwedzkiej firmy gra powinna pojawić się na rynku w 2020 roku. Ze względu na znaczny stopień skomplikowania rozgrywki produkcja ukaże się wyłącznie na PC.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments