Cyberpunk 2077: Night City Wire 5 to głównie Keanu Reeves i spora dawka muzyki

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 20.11.2020, 11:45 Aktualizacja: 20.11.2021, 11:45
Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami. Do premiery pozostało raptem trzy tygodnie, a CD Projekt Red opublikowało wczoraj ostatni materiał z cyklu Night City Wire. Piąty epizod skupiał się wokół Johnny’ego Silverhanda grającego go Keanu Reevesa, który opowiedział o pracach nad “voice actingiem” i innych zakulisowych ciekawostkach. Słów kilka pojawiło się również o wersjach językowych i ścieżce dźwiękowej.
Keanu Reeves w Cyberpunk 2077_Easy-Resize.com
0 Udostępnień

Dużo o Keanu Reevsie i sporo o muzyce.

CD Projekt Red zaskoczył wszystkich pokazem Cyberpunka 2077 we wtorek, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak działa gra na Xboksie Series X i Xboksie One X, a wczoraj, w ramach Night City Wire 5, dostaliśmy sporą dawkę Keanu Reevesa, który opowiadał o tym, jak wyglądała praca nad przygotowaniem kwestii dialogowych.

To doświadczenie wspomina wyjątkowo dobrze, ale sesje motion capture dały się aktorowi we znaki; zresztą, zobaczcie sami.

Wcześniej jednak został zademonstrowany zwiastun poświęcony Johnny’emu Silverhandowi, w którego wcielił się Reeves. Dowiadujemy się z niego, kim dla V jest zmarły rockman (spoiler: głosem w głowie!) oraz kilku innych ciekawostek.

Następnie pokazano, jak wyglądała praca nad ścieżką dźwiękową do Cyberpunka 2077 i przed jakimi wyzwaniami stanęli kompozytorzy. Poinformowano również, że w grze znajdzie się aż 7,5 godziny muzyki i ponad setka licencjonowanych kawałków, których część ujawniono kilka tygodni temu w ramach akcji promocyjnej. W serwisach streamingowych (m.in. na Spotify) ukazała się również specjalna playlista, w której udostępniono kilka utworów.

Na koniec pojawił się również 5-minutowy materiał z rozgrywki w polskiej wersji językowej. Poinformowano również, że gra będzie miała aż 10 pełnych wersji językowych, a do przygotowania dubbingów wykorzystano technologię JALI, która pomaga zsynchronizować wypowiadane słowa z mimiką twarzy bohaterów.

Na koniec drobna wspomina o dodatkach do Gwinta – posiadacze Cyberpunka 2077 będą mogli “odblokować specjalny rewers, skórkę do monet i tytuł”. W samym Cyberpunku również będą czekać na nas nagrody w postaci wiedźmińskiej koszulki i maskotki Sklepa (troll sprzedając bezczki z kartami). Wszystkie gadżety będzie można wykorzystać na GOG-u, niezależnie od tego, na jaką platformę kupiono Cyberpunka 2077.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments