Cyberpunk 2077. Patch 1.06 już dostępny

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 24.12.2020, 9:43 Aktualizacja: 25.12.2021, 10:28
Nastroje wokół CD Projektu i Cyberpunk 2077 nie były w ostatnich dniach zbyt przyjazne. Ledwie tydzień temu gra zniknęła z PS Store’a, a wycena spółki na giełdzie pikuje w dół. W tym samym czasie deweloperzy z CD Projekt Red w pocie czoła pracują nad kolejnymi aktualizacjami, by poprawić stabilność gry. Kilka godzin temu został udostępniony patch 1.06 na komputerach osobistych i konsolach, który usuwa błąd z uszkodzonymi plikami zapisu gry.
0 Udostępnień

Mała aktualizacja, ale ciągle istotna

Rzutem na taśmę, ale się udało – tak chyba można podsumować nocne udostępnienie kolejnej aktualizacji do Cyberpunk 2077. Hotfix 1.06 jest już gotowy do pobrania na konsolach i komputerach osobistych, a biorąc pod uwagę to, że „piątka” pojawiła się raptem kilka dni temu, tempo prac w CD Projekt Red jest iście wysokie. Z drugiej strony, lista zmian należy do najdłuższych, choć pojawiła się na niej ważna modyfikacja, która szczególnie zainteresuje graczy pecetowych.

Błąd powodujący uszkodzenie zapisów gry na komputerach osobistych wydaje się już być przeszłością, ponieważ aktualizacja 1.06 ma całkowicie usunąć ten mankament. Z innych, ale równie istotnych poprawek, warto wspomnieć o Dum Dumie, który podczas misji „Drugi konflikt” nie będzie już znikał, gdy V wjedzie do klubu Totentanz. Użytkowników konsolowych zainteresuje z kolei to, że deweloperzy poprawili to, w jaki sposób gra zarządza pamięcią konsoli, co ma się ostatecznie przełożyć na mniejszą liczbę „crashy” i poprawić stabilność podczas rozgrywki.

No i to chyba tyle, jeśli chodzi o najnowszą aktualizację. 13 milionów graczy może już rozpocząć pobieranie, a około tysiąc deweloperów z CD Projekt Red dołączy do swoich rodzin w przygotowaniach do świąt lub w inny sposób spędzi te kilka dni wolnego. Cóż, przynajmniej mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments