Cyberpunk 2077: wybierzemy polski dubbing lub napisy

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 23.04.2020, 13:08 Aktualizacja: 23.04.2021, 20:05
Dubbing w grach może zwiększyć przyjemność z zabawy, lecz także sprawić, że nasza rozgrywka stanie się prawdziwym utrapieniem i lepszym wyborem będzie granie przy wyłączonym dźwięku. Cyberpunk 2077 raczej nie grozi pierwszy z wariantów. Poznaliśmy już najważniejsze nazwiska aktorów, którzy użyczą swoich głosów postaciom z nowej gry CD Projekt Red.
cyberpunk 2077 z dubbingiem pl na pga 2019
3 Udostępnień

Głosy jakich aktorów usłyszymy w Cyberpunk 2077?

Jeśli nie Keanu Reeves to kto? – można zapytać, rozważając zastąpienie głosu kanadyjskiego aktora, użyczającego również swojego wizerunku na rzecz postaci Johnny’ego Silverhanda. My już wiemy. W polskiej wersji dubbingu usłyszymy Michała Żebrowskiego – powszechnie znanego aktora, m.in. za sprawą ekranowych kreacji Tadeusza Soplicy, Jana Skrzetuskiego, Geralta, Ziemowita czy majora Henryka Sucharskiego.

Potwierdzonymi nazwiskami są również:

  • Lidia Sadowa (użyczy głosu kobiecej V)
  • Kamil Kula (męski V)
  • Przemysław Nikiel (Placide)

Wszyscy wymienieni artyści mają już spore doświadczenie w sztuce dubbingu i ich wybranie należy postrzegać jako przemyślaną, rozsądną decyzję ze strony twórców gry, która na rynku wideo ukaże się 17 września.

Możemy także liczyć na wersję z napisami

Dla tych, którzy niekoniecznie chcą obcować z polskim udźwiękowieniem, a jednocześnie potrzebują wsparcia językowego, mamy alternatywne rozwiązanie i dobrą wiadomość: w Cyberpunk 2077 będzie można zagrać w oryginalną wersję z polskimi napisami. W efekcie nie trzeba będzie się martwić o kwestie językowe, a rozgrywkę umilą słyszalne głosy takich aktorów jak wspomniany Keanu Reeves, Gavin Drea czy Samuel Barnett. Nie zabraknie także Cherami Leigh – mającej ogromne doświadczenie w dubbingowaniu postaci z gier oraz animowanych seriali.

Przypomnijmy, że przesunięta na wrzesień premiera Cyberpunk 2077 pozwoli nam zagrać w nową produkcję CD Projekt RED na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W dalszej kolejności planowane są premiery na konsole nowej generacji Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments