Cyberpunk 2077 z grą wieloosobową! Szaleńczy ruch CD Projekt RED?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.09.2019, 12:00 Aktualizacja: 4.09.2020, 12:02
Kilkumiesięczna, uzupełniana o darmowe DLC rozgrywka single player, a po kilku miesiącach uzupełnienie Cyberpunk 2077 o tryb wieloosobowy? Tak wygląda ambitny plan CD Projekt RED, który nie polepszy ciężkich warunków pracy nad grą. Tytuł zapowiada się jednak przednio.
cyberpunk z trybem wieloosobowym
14 Udostępnień

Tryb wieloosobowy Cyberpunk 2077 oficjalnie potwierdzony

Prawdopodobnie bardziej pod presją graczy niż na bazie faktycznych możliwości CD Projekt RED ogłosił, że zapowiedziany na 16 kwietnia 2020 roku Cyberpunk 2077 doczeka się trybu wieloosobowego. W ostatni piątek obejrzeliśmy fantastyczny gameplay gry podczas streamu CD Projekt, a teraz polska firma dodatkowo podbija stawkę.

Multiplayer w Cyberpunk 2077 wyjdzie więc długo po premierze gry, gdyż najpierw wsparciem w postaci DLC oraz innych darmowych dodatków cieszyła się będzie singlowa odsłona tytułu. Warto uzbroić się więc w cierpliwość, ponieważ tryb wieloosobowy oddala się w świetle tych informacji co najmniej do jesieni 2020.

Implementacja multiplayera nie będzie łatwym zadaniem

Choć zapowiedzi CD Projekt RED co do crunchu (okresu przed wypuszczeniem produktu, gdy pracownicy zmuszani są nieoficjalnie lub nawet oficjalnie do nieludzkiego wysiłku, porzucania życia osobistego oraz brania olbrzymiej liczby nadgodzin) brzmiały obiecująco, a w Rockstarze udaje się ponoć nad crunchem zapanować, implementacja tak skomplikowanego elementu jak tryb wieloosobowy z pewnością przysporzy twórcom Cyberpunk 2077 wielu nieprzespanych nocy.

Czy przed premierą Cyberpunk 2077 uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik w kwestii single player, a później w kilka miesięcy dopieścić tryb wieloosobowy? Studio CD Projekt RED podołało już tak wielu ambitnym zadaniom, że nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments