Cyberpunk na Instagramie. Koniecznie obserwuj te konta!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 30.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 8.12.2021, 13:18
Nadchodzi doskonały czas dla ludzi, którzy jarają się estetyką cyberpunku! Na Instagramie powoli rozpoczyna się wysyp kont związanych klimatycznie z produkcją CD Projekt RED. Obserwować warto nie tylko oficjalne konto Cyberpunk 2077, na Insta znajdziesz też inne perełki!
cyberpunk na instagramie
3 Udostępnień

Moda na Cyberpunk opanowuje też Instagrama!

Katalog hashtagów Instagramowych związanych z grą CD Projekt Red zaczyna imponująco się rozrastać. Dodanie kilku słów z charakterystyczną kratką i odwołaniem do zaplanowanego na 16 kwietnia 2020 hitu to doskonały pomysł na to, jak uzyskać więcej lajków czy followersów na Instagramie. Hashtag #cyberpunk zbliżać będzie się powoli do dwóch milionów postów, a kliknięcie pozwala znaleźć kilka imponujących profili.

Znajduje się wśród nich bryan_sarceno, złoty chłopiec z Ameryki Centralnej, który żyje w przyszłości i lubi dzielić się swoimi fotografiami. A naprawdę jest czym!

Nie gorzej prezentują się posty profilu cybervibe, który zapewnia codzienną dawkę zdjęć w estetyce cyberpunk oraz neon noir. Również cudownie rosyjskich!

Ostatecznie jednak fani Cyberpunk 2077 zwrócić powinni swój wzrok przede wszystkim w kierunku oficjalnego konta gry Cyberpunk prowadzonego przez CD Projekt. To oczywiście nie tylko newsy o produkcji.

Co znajdziesz na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Insta?

Największe wrażenie robią na nas cosplaye. Dobre oddanie klimatu gry to prawdziwa sztuka, a najlepsi cosplayerzy potrafią to robić naprawdę zjawiskowo. Cieszymy się więc, że CD Projekt Red nie ma oporów przed współpracą z nimi!

Świetnym pomysłem jest też formowanie postów w kafelki. Każde pojedyncze zdjęcie prezentuje wycinek świata gry (jak poniżej dwa najpopularniejsze nurty stylistyczne świata gry, czyli neokicz oraz neomilitaryzm), a razem układają się w fantastyczną mozaikę. Robi wrażenie!

cyberpunk na instagramie

Na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Instagramie znalazło się również miejsce na komiksowe spojrzenie na realia cyberpunkowe.

A to wszystko dopiero początek, gdyż premiera gry zaplanowana jest na początek drugiego kwartału przyszłego roku. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czym zaskoczą nas do tego czasu admini oficjalnego profilu Cyberpunk 2077 na Instagramie!

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments