Harry Styles zagra księcia Eryka w Małej Syrence?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 17.07.2019, 17:00 Aktualizacja: 17.07.2020, 15:15
Castingi do filmowej ekranizacji Małej Syrenki idą pełną parą. W rolę księcia Eryka prawdopodobnie wcieli się Harry Styles, piosenkarz i autor tekstów, członek boysbandu One Direction.
6 Udostępnień

Czy Harry Styles nadaje się na Eryka?

Wybór najważniejszej postaci do nowej produkcji Disneya zdążył już wzbudzić mocne kontrowersje. Małą Syrenką została Halle Bailey, czarnoskóra piosenkarka. W odpowiedzi na taki wybór twórców w internecie natychmiast pojawiły się zjadliwe komentarze na temat wyglądu Hailey oraz wydarzenia takiej jak “nie pójdę do kina na czarnoskórą Małą Syrenkę”.

Typując jednak postać księcia Eryka w filmie, Disney celuje w nie mniej głośne nazwisko. Rolę księcia prawdopodobnie odegra Harry Styles, znany przede wszystkim z zespołu One Direction. Gwiazdor ma aktorskie doświadczenie – w 2016 roku zagrał w filmie Dunkierka.
Według plotek pomimo wczesnego etapu rozmów, studio całkiem poważnie traktuje kandydaturę Harry’ego. Wybór Halle Bailey i członka One Direction sugerują, że Disney chciałby zrobić z filmowej Małej Syrenki musical.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments