Darmowy dodatek do Days Gone jest już dostępny. Co w nim znajdziemy?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.06.2019, 12:00 Aktualizacja: 8.06.2020, 4:22
Od czwartku (06.06) dla wszystkich posiadaczy Days Gone jest dostępny darmowy dodatek, na który składają się nowy poziom trudności oraz cotygodniowe wyzwania. Jesteście gotowi, aby przeżyć w Survival Mode bez wsparcia ze strony twórców? Przekonać mogą was do tego fajne nagrody.
gameplay days gone
10 Udostępnień

Nowy tryb w dodatku do Days Gone – survival mode

W specjalnym trybie dodatku do Days Gone survival mode gracze mogą spróbować swoich sił na wyższym poziomie trudności, bez jakichkolwiek ułatwień. Oznacza to rozgrywkę bez szybkiej podróży, trybu widzenia survival vision czy immersyjnego HUD, gdzie znajdują się wszystkie mapy i wskaźniki.

HUD jest wyłączony, ale gracze mogą go tymczasowo wyświetlić, aktywując Survival Vision. Oprócz możliwości pokazania swoich prawdziwych umiejętności, przewidziano również nagrody nieco bardziej wymierne. Oddano bowiem graczom do dyspozycji nowe skórki na motor oraz trofea, które można zdobyć wyłącznie podczas rozgrywki w Survival Mode.

Days Gone recenzja

Nowe wyzwania w Days Gone

W czerwcu zadebiutują wyzwania, które będą dodawane co tydzień. Każde z nich zostanie opatrzone unikalnymi zasadami i zmodyfikowaną punktacją (obejmującym walki, motocykl oraz hordy). Na tych, którzy poradzą sobie z wyzwaniami szczególnie dobrze, czekają nagrody w postaci ubieralnych łatek, które dodają głównej postaci nowe umiejętności. Znajdują się wśród nich:

  • zwiększone zdrowie,
  • szybsze odzyskiwanie wytrzymałości,
  • niższe koszty skupienia,
  • większa trwałość broni w walce wręcz,
  • lepsza celność podczas jazdy motocyklem.

grafika days gone
Gracze, wykonując zadania zdobywają rangę oraz kredyty na zakup strojów dla Deacona, motocykla i pierścieni, które po założeniu zwiększają atuty bohatera. Skórki postaci są dostępne w Wyzwaniach. Gracze będą mogli wreszcie zmienić strój Deacona na stroje typu: apokaliptyczny Deacon, wspomnieniowy Deacon, a także Deacon bez koszulki. Jest to dodatek do dziesięciu innych postaci (m.in. Boozer, Rikki, Addy, Iron Mike).

Pierwsze wyzwanie w trybie wyzwań w Days Gone

Pierwsze wyzwanie o nazwie „Surrounded” będzie dostępne pod koniec czerwca. Gracze muszą przeżyć przerażający atak hordy w obozie Shermana. Będą oceniani na podstawie tego, jak długo przetrwają w walce ze świrusami i z zegarem, który ciągle tyka. Zabijanie skażonych dodaje więcej czasu, więc gracze nie mogą biegać i ukrywać się – muszą być zaangażowani w ciągłą walkę, aby uzyskać jak najlepszy wynik.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments