Data premiery The Last of Us: Part II zaplanowana?

Michał Małysa Gry Publikacja: 18.12.2018, 17:25 Aktualizacja: 25.02.2020, 5:12
Jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2019 roku jest kolejna część survivalowej gry akcji studia Naughty Dog. Oficjalna data premiery The Last of Us: Part II nie jest jeszcze znana, ale włoski dystrybutor mówi o marcu. To pomyłka czy dostaniemy grę znacznie wcześniej, niż się spodziewaliśmy?
data premiery the last of us part ii
0 Udostępnień

Czemu ten tytuł jest tak głośny?

Odpowiedzią na to pytanie mogłaby być jakość pierwszej części. The Last of Us było niezwykle klimatycznym kawałkiem elektronicznej rozgrywki. Miało właściwie wszystko, czego wymagać można od dobrej gry akcji ponad samą mechanikę rozgrywki: klimatyczny świat, wciągającą fabułę oraz wiarygodnych bohaterów. Wciąż niewiadomą pozostaje jednak fabuła drugiej odsłony. Z trailera zaprezentowanego na E3 dowiedzieliśmy się tylko tego, że mała Ellie wyrosła na samodzielną i niebezpieczną kobietę. Co stało się jednak z jej opiekunem? Jaki będzie cel rozgrywki oprócz przeżycia w postapokaliptycznym świecie. Dużo pytań, odpowiedzi jak na razie brak.

Duże oczekiwania wiążące się z premierą The Last of Us: Part II mają jednak również drugie dno. Będzie to prawdopodobnie ostatni wielki exclusive w obecnej generacji PlayStation. Kolejne produkcje są już przygotowywane z myślą o PlayStation 5, więc Sony z pewnością chciałoby zamknąć ten rozdział sukcesem. Jako olbrzymi fani pierwszej części The Last of Us mamy szczerą nadzieję, że im się uda.

Data premiery The Last of Us: Part II ujawniona?

Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych informacji, na stronie włoskiego dystrybutora (Amazon Italy) data premiery The Last of Us: Part II została już ustawiona. To 29 marca 2019 roku. Do tego typu wieści powinniśmy jednak podchodzić z dużą dozą nieufności. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku daty premiery Cyberpunk 2077. Jeden z lokalnych dystrybutorów podał ją do wiadomości, jednak news bardzo szybko został zdementowany przez CD Projekt. Czy jednak absolutnie niemożliwe jest, aby prace nad grą były już w zaawansowanym stadium?

the last of us part ii

Pod koniec sierpnia informowaliśmy ponadto, że do prac nad The Last of Us: Part II studio Naughty Dog szuka ludzi znających język polski. Praca nad lokalizacją oznaczała zaś jedno. – Oferta pracy na sześć miesięcy pozwala sądzić, że co najmniej tyle czekać będziemy musieli na premierę – pisaliśmy. Pół roku minie pod koniec lutego, więc nie jest niemożliwe, aby wieści z Włoch mogły okazać się prawdą. O ich potwierdzeniu lub zdementowaniu będziemy informowali na bieżąco!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments