Data premiery The Punisher 2 z nowym trailerem

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.01.2019, 6:36 Aktualizacja: 5.01.2019, 6:36
Jeden z najbrutalniejszych mścicieli w historii małego ekranu znów zacznie wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Data premiery The Punisher 2 została ogłoszona przy okazji wypuszczenia nowego trailera. Też nie możecie doczekać się powrotu tego mrocznego serialu?
data premiery the punisher 2
0 Udostępnień

Od Daredevila do własnej produkcji

Punisher to jeden z najbardziej charakternych bohaterów Marvela. Były marine, którego jedynym celem jest zemsta na oprawcach swojej rodziny, to postać wybitnie niejednoznaczna. Frank Castle, weteran wojny wietnamskiej, stracił całą swoją rodzinę w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności – byli oni świadkami mafijnej egzekucji, którzy znaleźli się w złym miejscu o nieodpowiedniej porze.

data premiery the punisher 2

Po szczęśliwym uniknięciu śmierci z rąk gangsterów bohater wojenny przeistoczył się w prawdziwą maszynę do zabijania. Jego jedynym celem jest wymierzanie sprawiedliwości poprzez zabijanie wrogów, co znacząco różni go od większości komiksowych herosów. Na małym ekranie po raz pierwszy pojawił się w drugim sezonie serialu Daredevil. Następnie otrzymał własną, trzynastoodcinkową produkcję, która trafiła na Netflix 17 listopada 2017 roku. W główną rolę wcielił się Jon Bernthal (The Walking Dead), a showrunnerem serialu został Steve Lightfoot.

Data premiery The Punisher 2 już znana

W związku z przetasowaniami w marvelowskiej ofercie Netfliksa (w szczegóły tej zawiłej historii postaramy się was jeszcze wprowadzić), data premiery The Punisher 2 przez długi czas była mocno niepewna. Od dawna mówiło się wprawdzie o styczniu, ale zaczęliśmy być spokojni o pojawienie się tej produkcji dopiero w momencie, gdy dostaliśmy dostęp do recenzenckiej wersji drugiego sezonu.

Tymczasem Netflix ogłosił datę premiery The Punisher 2 wraz z klimatyczną zapowiedzią drugiego sezonu. Jest głośno i chaotycznie – dokładnie tak, jak powinno być! Po dokonaniu krwawej vendetty i pomszczeniu żony oraz córki, Frank Castle stanie przed nowym wyzwaniem. Choć nie tak osobistym, to równie niebezpiecznym.

Serial pojawi się na platformie już 18 stycznia.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments