Insatiable 2 w Netflix: znamy datę premiery!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 25.09.2019, 15:00 Aktualizacja: 25.09.2020, 13:09
Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu Insatiable. Patty powróci na ekrany 11 października. Jak potoczą się jej losy po wstrząsających wydarzeniach z poprzedniego sezonu?
serial producentow dextera Insatiable
3 Udostępnień

Insatiable 2 już w październiku

Netflix opublikował na Instagramie post, który w końcu jasno wskazuje datę premiery Insatiable 2. Nowe przygody Patty zadebiutują już 11 października.

Insatiable znalazło się na naszej liście 15 najlepszych seriali od Netflixa.

Insatiable – zarys fabularny i problematyka

Insatiable zadebiutowało na Netflixie 10 sierpnia 2018 r. To serial, który opowiada o losach gnębionej nastolatki. Patty jest wyrzucona na margines społeczeństwa, ponieważ jest zwyczajnie otyła. Poza jej najlepszą przyjaciółką, nikt nie chce mieć z nią kontaktu. Pewnego dnia dochodzi do tego, że Patty zbyt dużą wagę wytyka nawet bezdomny. Patty w ślepej furii wdaje się z nim w bójkę, która kończy się dla niej złamaną szczęką i sprawą o pobicie. Przez kilkanaście tygodni Patty nie może normalnie jeść i po raz pierwszy w życiu chudnie.

Okazuje się, że po zwałami tłuszczu kryła się naprawdę piękna dziewczyna. Dopiero teraz Patty – już nie nazywana pogardliwie “Fatty Patty” – zaczyna być dostrzegana przez rówieśników. Jednak lata cierpień sprawiły, że dziewczyna dosłownie płonie żądzą zemsty. Kiedy na jej drodze staje Bob, czyli prawnik i osoba, która ma ją przygotować do startu w konkursie piękności, Patty dostrzega swoją szansę na odegranie się na wszystkich.

W tym momencie okazuje się, że Insatiable, choć posiada różowo-cukierkową oprawę, to wcale takie różowe nie jest. To komedio-dramat na wysokim poziomie, który opowiada o alienacji społecznej, dręczeniu, stygmatyzacji, prześladowaniu z powodu homoseksualizmu oraz męczarni, jaką jest życie w kłamstwie.

Pierwszy sezon Insatiable zakończył się naprawdę mocnym akcentem. Zapowiada się, że druga część serialu będzie trzymała równie wysoki poziom.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments