Days Gone coraz bliżej. Zobaczcie nowy trailer

Michał Krawiel Premiery i zapowiedzi Publikacja: 29.03.2019, 11:58 Aktualizacja: 29.03.2020, 12:33
Premiera Days Gone już 26 kwietnia. W sieci właśnie wylądował nowy trailer produkcji Bend Studios. Tym razem wideo skupia się na Deaconie - głównym bohaterze nowej ekskluzywnej produkcji na PlayStation 4. Sony naprawdę potrafi podgrzać atmosferę przed premierami swoich produkcji.
gameplay days gone
13 Udostępnień

Sony podkręca atmosferę przed nadchodzącą premierą Days Gone. W sieci pojawił się kolejny trailer najnowszego ekskluzywnego tytułu dla konsoli PlayStation 4. Nowe wideo pokazuje jak bardzo utrata najbliższych osób, a także zostawienie wszystkiego za sobą odmieniły Deacona.

Days Gone to najważniejsza premiera nadchodzących tygodni. Nowy tytuł na półkach pojawi się już 26 kwietnia.

Days Gone – nowy trailer

O Days Gone wiemy coraz więcej

W Days Gone, gracze wcielają się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgi i łowcy nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu. Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Premiera Days Gone, gry wydawanej wyłącznie na konsole PlayStation 4, zaplanowana jest na 26 kwietnia 2019 r. Produkcja Bend Studio dystrybuowana w naszym kraju przez Sony Interactive Entertainment Polska będzie klasycznym shooterem z perspektywą trzecioosobową.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments