Michał Krawiel

Superredaktor treści

Czytam i gram, a później piszę o tym w co zagrałem i co przeczytałem. Jestem fanbojem PlayStation od czasu kumpelskich sesji w trzeciego Tekkena i gry w Medal of Honor na split screenie. W grach szukam przede wszystkim dobrej historii. Nie liczę pikseli i klatek na sekundę.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Michał Krawiel:

Pierwszy tom serii komiksowej Batman Metal natychmiastowo daje nam odpowiedź na pytanie, kogo zachwycić może ten długo wyczekiwany cykl. Zapraszamy do recenzji albumu Scotta Snydera!

Joanna Kulig podbija zachód. Po świetnych recenzjach jej roli w nominowany do Oscara filmie Zimna Wojna, przyszedł czas na debiut w serialu Netflixa. W produkcji Eddy zagra uzależnioną od alkoholu Maję.

Nie ma zaskoczenia - świetne The Division ma sequel nie gorszy od pierwowzoru, na tyle bliski oryginałowi, by być pełnoprawną "drugą częścią", ale jednocześnie na tyle bawiący się przyjętymi rozwiązaniami, by nikt nie zarzucał wtórności.

Premiera Days Gone tuż za rogiem. W nową ekskluzywną produkcję na PlayStation 4 zagramy już 26 kwietnia. Nowy trailer wprowadza nas w klimat trzeciosobowej gry Bend Studio. Tym razem wideo skupia się na głównym bohaterze gry.

Heath Huston to w zasadzie antybohater. Nieodpowiedzialny pijak, który pędzi przez kosmos na złamanie karku w poszukiwaniu nowych zleceń jako Agent Strachu.

Far Cry: New Dawn - świat niby się skończył, ale nie uświadczymy tu ciężkiego nasączonego tablicą Mendelejewa nieba. Jest za to dużo strzelania w neonowym klimacie, a róż dosłownie wali po oczach.