Michał Krawiel

Michał Krawiel

Redaktor naczelny

Czytam i gram, a później piszę o tym w co zagrałem i co przeczytałem. Jestem fanbojem PlayStation od czasu kumpelskich sesji w trzeciego Tekkena i gry w Medal of Honor na split screenie. W grach szukam przede wszystkim dobrej historii. Nie liczę pikseli i klatek na sekundę.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Michał Krawiel:

Bez wielkiej kampanii marketingowej, trochę po cichu i tylnymi drzwiami A Plague Tale: Innocence wybija się na tle innych produkcji 2019 roku.

Pierwszy tom serii komiksowej Batman Metal natychmiastowo daje nam odpowiedź na pytanie, kogo zachwycić może ten długo wyczekiwany cykl. Zapraszamy do recenzji albumu Scotta Snydera!

Joanna Kulig podbija zachód. Po świetnych recenzjach jej roli w nominowany do Oscara filmie Zimna Wojna, przyszedł czas na debiut w serialu Netflixa. W produkcji Eddy zagra uzależnioną od alkoholu Maję.

Nie ma zaskoczenia - świetne The Division ma sequel nie gorszy od pierwowzoru, na tyle bliski oryginałowi, by być pełnoprawną "drugą częścią", ale jednocześnie na tyle bawiący się przyjętymi rozwiązaniami, by nikt nie zarzucał wtórności.