DC Universe: The Ultimate Membership!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 31.08.2018, 5:31 Aktualizacja: 31.08.2018, 5:31
Programy subskrypcyjne, dzięki którym otrzymujemy stałą dawkę nowego contentu i korzystać możemy z bogatej bazy dóbr zebranych w jednym miejscu, są już właściwie standardem. Wszystkich fanów DC Universe ucieszy fakt, że w połowie września 2018 r. ruszy obiecany abonament DC Universe: The Ultimate Membership.
dc universe: the ultimate membership
0 Udostępnień

Święto fanów DC Universe już 15 września

W czasie prowadzonego przez Kevina Smitha programu DC Daily ogłoszone zostały wieści, które zelektryzują wszystkich wielbicieli uniwersum DC. W ramach świętowania Dnia Batmana, który przypada na 15 września, uruchomiona zostanie jedyna w swoim rodzaju usługa subskrypcyjna DC Universe: The Ultimate Membership, pozwalająca na korzystanie z bogatej bazy contentu sygnowanego znaczkiem DC.
dc universe titans
Wraz z dokładną datą premiery usługi, podane zostały również szczegóły nowej produkcji oryginalnej ze świata DC – serialu Titans. Start pierwszego, dwunastoodcinkowego sezonu zapowiedziany został na 12 października. Odcinek pilotażowy zostanie jednak wyemitowany tydzień wcześniej, w czasie trwania nowojorskiego Comic Conu.

Co daje członkostwo w DC Universe: The Ultimate Membership?

Wraz z oficjalną zapowiedzią ruszyła również strona programu. Zapowiadana od dłuższego czasu platforma nie ogranicza się wyłącznie do seriali na życzenie. To właśnie produkcje VOD wydają się być jednak flagowymi produktami DC Universe: The Ultimate Membership. Oprócz aktorskich Tytanów prowadzonych przez Brentona Thwaitesa w roli Robina, do DC Universe dołączą na początku 2019 roku kreskówki: Young Justice: Outsiders, Doom Patrol, Swamp Thing, Stargirl oraz Harley Quinn.
dc universe swamp thing
Wykupienie DC Universe: The Ultimate Membership oznaczać będzie dla subskrybentów także dostęp do bogatej bazy contentu nagromadzonego w uniwersum DC przez kilkadziesiąt ostatnich lat. Klasyczne kreskówki (Justice League i Batman!) oraz filmy (pierwszy Superman czy Batman Tima Burtona), cyfrowe wersje klasycznych komiksów od Action Comics #1 po Rebirth w specjalnym programie-czytniku, codzienne wieści ze świata komiksów w prowadzonym przez Tiffany Smith programie DC Daily oraz dostęp do ekskluzywnego forum dla najbardziej zajawionej społeczności komiksowej na świecie. Brzmi to doskonale!

DC Universe: The Ultimate Membership tylko dla Amerykanów

Niestety, usługa DC Universe: The Ultimate Membership będzie póki co ograniczona wyłącznie do rynku amerykańskiego. Nie wiemy, kiedy trafi do Polski. Koszt abonamentu wynosić będzie $7,99 miesięcznie lub $74,99 rocznie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments