Death Stranding: telewizyjny zwiastun skupia się na Samie

Michał Małysa Gry Publikacja: 4.10.2019, 15:00 Aktualizacja: 4.10.2020, 14:28
Już 8 listopada położymy łapki na najnowszej produkcji Hideo Kojimy, więc z dnia na dzień dostawali będziemy więcej i więcej materiałów promocyjnych. Dziś prezentujemy telewizyjny zwiastun Death Stranding, w którym główna oś akcji skupiła się na Samie Porterze Bridgesie.
death stranding grafika oparta na silniku decima
4 Udostępnień

Death Stranding doczekało się telewizyjnego zwiastuna

Coraz bliżej premiery Death Stranding rozkręca się kampania marketingowa nowego tytułu Hideo Kojimy. Z tej okazji na oficjalnym kanale PlayStation Polska pojawił się telewizyjny zwiastun hitu exclusive na PlayStation 4. Jego zawartość nie wykracza poza wszystkie informacje o Death Stranding, które umieściliśmy w naszym artykule podsumowującym, jednak i tak warto się z nim zapoznać.

Trailer skupia się na postaci Sama Portera Bridgesa. W celu zapobieżenia ostatecznej katastrofie cywilizacyjnej, odgrywany przez Normana Reedusa główny bohater Death Stranding przemierza bezdroża Miast Zjednoczonych Ameryki, aby połączyć na nowo ludzkość rozproszoną przez Wdarcia Śmierci.

Kiedy premiera Death Stranding?

Ustalona oficjalnie data premiery Death Stranding to 8 listopada. Gra ukaże się wówczas na PlayStation 4 – plotki o ewentualnym wydaniu gry również na PC nie znalazły jak dotychczas potwierdzenia i trudno spodziewać się, aby miesiąc przed premierą Kojima Productions ogłosiło rewolucyjne zmiany na tym froncie. Zwarte szeregi twórców nie pomagają nam w wyduszeniu z obozu Kojimy dużej ilości informacji, przez co nadal przed premierą Death Stranding gra stanowi dla nas dużą zagadkę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments