Destiny 2 z Battle.net przenosi się na Steama

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 9.08.2020, 13:44
W sierpniu twórcy Destiny 2 mają uruchomić opcję cross-save dla tej produkcji, dla wszystkich dedykowanych platform sprzętowych.
1 Udostępnień

Przeprowadzka Destiny 2 z Battle.net na Steama

Studio Bungie powoli przygotowuje się do rozstania z firmą Activision. Twórcy poinformowali, że 21 sierpnia do dyspozycji graczy zostanie oddana zapowiedziana wcześniej opcja cross-save. To wariant zapisu gry, który pozwoli na jej odtworzenie i wznowienie na innej platformie – może to być PC, PlayStation 4, Xbox One, czy (wkrótce) także Google Stadia.

Studio powołało także dedykowaną stronę, gdzie zainteresowani mogą przenieść swoje konto Destiny 2 z Battle.net na Steama. To akcja jednorazowa, dzięki której można będzie przenieść konto bez żadnych konsekwencji. Gracze będą mogli przy przeniesieniu zachować wszystko to, co udało im się zebrać do tej pory.

Dodatki, przepustki sezonowe, wirtualną walutę. Wszystko zostanie przeniesione 20 sierpnia. Destiny 2 na Steamie zadebiutuje (oficjalnie) z kolei 1 października.

Wraz z debiutem na platformie Valve produkcja zostanie usunięta z Battle.net, dlatego chęć przeniesienia konta warto zgłosić jak najszybciej.

O tym, że firma Activision i studio Bungie planują zerwać ścisłą współpracę mówiło się już na początku 2019 roku. Jak widać samo studio na razie mocno na tym nie traci, ponieważ twórcy zachowali prawa do marki i nadal dobrze ją promują.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments