Diablo 4: Barbarzyńca – czego możemy się po nim spodziewać?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Aktualności o grach Publikacja: 25.11.2019, 17:00 Aktualizacja: 25.11.2019, 17:00
Z dnia na dzień dowiadujemy się coraz więcej na temat Diablo 4. Jedną z dostępnych w grze klas będzie Barbarzyńca. Zostanie ulepszony względem tego z Diablo 3. Rozgrywka z Barbarzyńcą powinna być szybka, mocna i satysfakcjonująca.
diablo 4
7 Udostępnień

Gameplay Diablo 4 prezentuje Barbarzyńcę

Jakiś czas temu w sieci pojawił się obszerny gameplay z Diablo 4, pokazujący ponad 20 minut rozgrywki klasą Barbarzyńcy. Klasa ta słynie z ogromnej siły i brutalności – i w Diablo 4 to się nie zmieni. Barbarzyńcy otrzymają jednak nowy, potężny system Arsenału, dzięki któremu będą mogli nosić cztery bronie różnego rodzaju oraz szybko je zmieniać w zależności od potrzeby.

Rozgrywka z Barbarzyńcą powinna być szybka, mocna i satysfakcjonująca. To klasa dobra dla graczy, którzy będą chcieli szybko kłaść pojedynczych wrogów i łatwo radzić sobie z gęstymi hordami przeciwników.

Kim jest Barbarzyńca w świecie Diablo?

Klasa Barbarzyńcy to żadna nowość w serii Diablo – mieliśmy z nią do czynienia w drugiej i trzeciej odsłonie produkcji. W pierwszej części klasa ta była widoczna w plikach gry (graczom udało się do niej dotrzeć), ale nie została skończona i nie można było nią grać.

Barbarzyńcy nie unikają walki wręcz i określani są jako bohaterowie o “tytanicznej sile”. Mają większość wytrzymałość na ciosy od innych klas. Przez to, że przepełnia ich furia (szał bitewny) są w stanie szybko wykończyć wszystkich wrogów.

Obszerny gameplay, z którego możecie dowiedzieć się znacznie więcej na temat klasy Barbarzyńcy w Diablo 4, możemy oglądać na YT dzięki serwisowi Game Informer. Gameplay pojawił się w sieci niedługo po tym, jak Blizzard udostępnił długo wyczekiwaną zapowiedź Diablo 4 podczas BlizzCon 2019.

Na premierę Diablo 4 jeszcze poczekamy – jej data nie została nawet ujawniona – ale jeśli chcecie, to już w 2020 roku na waszej półce może stanąć figurka Lilith z gry.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o