Diablo 4: Barbarzyńca. Klasa postaci na gameplayu

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.06.2020, 16:11 Aktualizacja: 2.06.2021, 16:13
Jedną z dostępnych w Diablo 4 klas będzie Barbarzyńca. Zostanie ulepszony względem tego z Diablo 3. Rozgrywka z Barbarzyńcą powinna być szybka, mocna i satysfakcjonująca. Najnowszy gameplay doskonale ilustruje też, że liczyć możemy na prawdziwie krwawe i mroczne widowisko!
diablo 4
0 Udostępnień

Kolejne nagranie z Barbarzyńcą z Diablo 4

Kilka miesięcy po pierwszych prezentacji barbarzyńcy z Diablo 4, które ujrzeć mogliśmy na oficjalnych materiałach Blizzarda oraz redakcji zagranicznych portali, tym razem gameplay z rozgrywki tą klasą postaci trafił do sieci nieoficjalnie. Jest to prawdopodobnie nagranie jednej z wersji testowych.

Na najnowszym gameplayu z Diablo 4 wyraźnie widać, że twórcy przewidują uczynienie z tej gry dzieła wypełnionego mrokiem i brutalnością. A do prezentacji takiego charakteru rozgrywki trudno o lepszą klasę postaci niż barbarzyńca!

Gameplay Diablo 4 prezentuje Barbarzyńcę

Jeszcze w 2019 roku w sieci pojawił się obszerny gameplay z Diablo 4, pokazujący ponad 20 minut rozgrywki klasą Barbarzyńcy. Klasa ta słynie z ogromnej siły i brutalności, a w Diablo 4 to się nie zmieni. Barbarzyńcy otrzymają jednak nowy, potężny system Arsenału, dzięki któremu będą mogli nosić cztery bronie różnego rodzaju oraz szybko je zmieniać w zależności od potrzeby.

Rozgrywka z Barbarzyńcą powinna być szybka, mocna i satysfakcjonująca. To klasa dobra dla graczy, którzy będą chcieli szybko kłaść pojedynczych wrogów i łatwo radzić sobie z gęstymi hordami przeciwników. Koniecznie sprawdź też, jak wyglądało to w poprzednich częściach Diablo!

Kim jest Barbarzyńca w świecie Diablo?

Klasa Barbarzyńcy to żadna nowość w serii Diablo – mieliśmy z nią do czynienia w drugiej i trzeciej odsłonie produkcji. W pierwszej części klasa ta była widoczna w plikach gry (graczom udało się do niej dotrzeć), ale nie została skończona i nie można było nią grać.

Barbarzyńcy nie unikają walki wręcz i określani są jako bohaterowie o “tytanicznej sile”. Mają większość wytrzymałość na ciosy od innych klas. Przez to, że przepełnia ich furia (szał bitewny) są w stanie szybko wykończyć wszystkich wrogów.

Obszerny gameplay, z którego możecie dowiedzieć się znacznie więcej na temat klasy Barbarzyńcy w Diablo 4, możemy oglądać na YT dzięki serwisowi Game Informer. Gameplay pojawił się w sieci niedługo po tym, jak Blizzard udostępnił długo wyczekiwaną zapowiedź Diablo 4 podczas BlizzCon 2019.

Na premierę Diablo 4 jeszcze poczekamy – jej data nie została nawet ujawniona – ale jeśli chcecie, to już w 2020 roku na waszej półce może stanąć figurka Lilith z gry.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments