Disco Elysium – The Final Cut. Jedno z lepszych RPG trafi na PlayStation 4 i 5

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 18.03.2021, 11:25 Aktualizacja: 18.03.2022, 11:25
Studio ZA\UM pod koniec 2019 roku wypuściło jedną z lepszych gier RPG ostatnich lat, ale dotychczas była ona dostępna jedynie na PC. Już wkrótce się to zmieni, a Disco Elysium zacznie podbój konsol od sprzętów Sony. Gra jeszcze w tym miesiącu pojawi się na PlayStation 4 i 5 w wersji The Final Cut, a dotychczasowi posiadacze wersji pecetowej będą mogli pobrać darmową aktualizację.
disco elysium - fish and chips 6
0 Udostępnień

Powrót do epoki Disco

Zgodnie z zapowiedziami na ostatnim The Game Awards Disco Elysium zmierza na konsole. Wersja The Final Cut, która zaoferuje w pełni udźwiękowione dialogi w języku angielskim (dotychczas głos dostały jedynie wybrane postaci) czy dodatkowe misje, pojawi się na PlayStation 4 i 5 już 30 marca. Przy okazji potwierdzono, że dotychczasowi posiadacze gry w wersji na komputery osobiste będą mogli odebrać za darmo rozszerzoną wersję Disco Elysium, która przyniesie kilka ciekawych nowości.

Oprócz wspomnianych już udźwiękowionych dialogów i dodatkowych zadań, w grze pojawią się nowe scenariusze, bohaterowie i przedmioty, a poprawy doczeka się również sfera audiowizualna Disco Elysium. Poprawione animacje, dźwięk przestrzenny oraz 4K i 60 FPS – tego typu usprawnienia znajdziemy w wersji na konsole Sony. Gra wspierać będzie również rozgrywkę padami na komputerach osobistych.

Jeszcze w tym roku Disco Elysium zawitać ma na konsolach Xbox i Switchu, ale nie podano, kiedy dokładnie to nastąpi. Za to Helen Hindpere, główna scenarzystka gry, zdradziła w wywiadzie dla GamingBolt, że trwają pracę nad kontynuacją, ale na wieści o Disco Elysium 2 będziemy musieli jeszcze poczekać. Aktualnie opracowywane są także kolejne wersje językowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments