Disney+ otrzyma pakiet z dostępem do Hulu i ESPN+!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 8.08.2019, 12:30 Aktualizacja: 8.08.2020, 12:32
Disney+ wystartuje 12 listopada. Koncern Disney zapowiedział, że nowy serwis SVOD zaoferuje pakiet pozwalający na dostęp do trzech platform streamingowych jednocześnie - Disney+, Hulu oraz ESPN+.
4 Udostępnień

Nie jeden, ale trzy serwisy w jednym pakiecie

Ponadto na potrzeby platformy produkowane są nowe wersje Kevina samego w domu i Nocy w muzeum. Miesięczna subskrypcja ma kosztować 12,99 dol. – cena ta dotyczy rozbudowane pakietu, który oferuje dostęp do Disney+, Hulu oraz ESPN+. Poza tym będzie można kupić pakiet za 6,99 dol. na miesiąc. Otrzymamy w nim abonament obejmujący wyłącznie bibliotekę Disney+.

Szczegóły nowej usługi Disney+ są znane od kilku tygodni, natomiast dobrą wiadomością jest fakt, że oprócz Disney+ w rozbudowanym pakiecie dostępne będą także Hulu oraz ESPN+. Włączenie Hulu do pakietu jest możliwe, ponieważ w maju koncern Comcast zgodził się na sprzedaż Disneyowi 33 proc. udziałów w tym serwisie. Disney+ wypłaci więc w ramach transakcji Comcastowi 5,8 mld dol. (do 2024r.) iw ten sposób stanie się właścicielem 100 proc. akcji Hulu.

Drugi serwis – Hulu oraz ESPN+. – znalazł się w pakiecie Disney+ – emituje materiały sportowe, z których część jest niedostępna w telewizji kablowej ESPN.

Pozostaje jednak pytanie, co z Disney+ w Polsce? Kiedy zyskamy możliwość korzystania z serwisu i za ile? Według nieoficjalnych informacji Disney+ może pojawić się na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej w 2021 r. Na razie są to jednak nieoficjalne sugestie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments