Do wszystkich chłopców, których kochałam 2 – znamy datę premiery!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 17.08.2019, 10:00 Aktualizacja: 17.08.2019, 10:00
Netflix na Instagramie ogłosił datę premiery drugiej części filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam. Okazało się też, że aktorzy już biorą udział w zdjęciach do trzeciej części produkcji!
5 Udostępnień

To All The Boys P.S. I still love you – premiera na Netflix

Główni aktorzy filmu To All The Boys ogłosili datę premiery drugiej części produkcji w specjalnym video. Pierwsza część zadebiutowała na Netflixie w 2018 r. i szybko zyskała miano hitu platformy. Dlatego już w grudniu 2018 r. ogłoszono, że powstanie kontynuacja filmu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że powstanie także trzecia część To All The Boys. Drugiego filmu możemy spodziewać się 12 lutego 2020 roku na Netflix, natomiast data premiery trzeciego (To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean) nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy za to, że aktorzy już pracują na jego planie!

Do wszystkich chłopców, których kochałam to film opowiadający o perypetiach natolatki Lary Jean (Lana Condor), której sekretne listy miłosne przypadkiem trafiają do wszystkich pięciu chłopaków, których kiedykolwiek darzyła uczuciem. Od tego momentu Lara przestaje być szarą myszką, na która nikt nie zwraca uwagi, ale niekoniecznie jest to dobra wiadomość.

W nowej części produkcji pojawi się nowy obiekt miłosny Lary Jean, w którego wcieli się Jordan Fisher.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments