Doładowanie PS Plus proste dzięki Blue Media

Michał Małysa Gry Publikacja: 2.10.2018, 14:53 Aktualizacja: 26.02.2020, 8:59
Początek października to dobry moment, aby pomyśleć o zapewnieniu sobie rozrywki na długie jesienne wieczory. PlayStation Plus, XBOX Live, Spotify, Netflix... Stety lub niestety żyjemy w czasach rozrywki jakościowej, za którą trzeba regularnie płacić spore sumy pieniędzy.
ING Blue Media
0 Udostępnień

Do szeregu fintechowych usług ułatwiających mikropłatności dołączyły właśnie Blue Media. Dzięki nim uda się wykonać chociażby doładowanie PS Plus bez karty kredytowej, z poziomu konta bankowego online.

Po co właściwie doładowanie PS Plus bez karty kredytowej?

Nie zliczę, ile razy słyszałem od znajomych, że dużą przeszkodę w korzystaniu z najnowocześniejszej rozrywki stanowi dla nich mus podawania wszędzie numeru karty. Mimo iż sam nie mam przed tym oporów, doskonale rozumiem ich obawy. Co więcej, jak wynika z przeprowadzonego przez Blue Media badania, nadal podziela je aż 60% Polaków. Żeby skorzystać z PlayStation Plus, XBOX Live, Spotify czy Netflix muszą się czasami nagimnastykować.

ING Blue Media doładowanie PS Plus bez karty kredytowej

Choć wielu wielbicieli innowacyjnych technologii lubi w takiej sytuacji sarkać na ludzi rozważnych i zachowawczych, całkiem niezłym sposobem na powolne przekonywanie odbiorców do nowości jest ułatwianie im przechodzenia przez zmiany krok po kroku. Z takiego właśnie założenia wychodzą według Roberta Wasilewskiego Blue Media, autorzy usługi ułatwiającej doładowanie PS Plus bez karty kredytowej. – Nasze rozwiązanie jest bardzo proste, bo klient zamawia kod w swoim banku , czyli miejscu, które dobrze zna i do którego ma zaufanie. Kod może wykorzystać w dowolnej chwili, a także przekazać go innej osobie np. w ramach prezentu – tłumaczy w materiałach prasowych przedstawiciel firmy.

Gdzie i jak skorzystać z Blue Media?

Pionierem we wprowadzaniu tej usługi jest ING Bank Śląski. Aplikacja mobilna Moje ING oraz strona internetowa banku są od teraz miejscem, gdzie jego klienci mogą wykonać doładowanie PS Plus bez karty kredytowej. Po zalogowaniu się do swojego panelu wystarczy wybrać daną usługę i… gotowe! Nie jest to wielka filozofia, do dopełnienia całego procesu potrzeba zaledwie kilkudziesięciu sekund.

ING Blue Media doładowanie PS Plus bez karty kredytowej

Mam nadzieję, że usługa ta dotrze jak najprędzej do mojego banku!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments