Dom z papieru 3 już w Netflix – La casa de papel powraca!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.07.2019, 10:25 Aktualizacja: 22.11.2020, 13:50
Na trzeci sezon La casa de papel oczekujecie z obawą czy nadzieją? Jedno i drugie nastawienie jest uzasadnione, a pierwsi fani obejrzą Dom z papieru 3 w Netflix już dziś - ośmioodcinkowy sezon hiszpańskiego serialu jest dostępny od 9 rano. Czy Profesor i spółka uratują porwanego Rio?
dom z papieru 3 - trzeci sezon la casa de papel
7 Udostępnień

Dom z papieru – trzeci sezon La casa de papel w końcu nadchodzi!

Sukces pierwszego sezonu serialu Dom z Papieru był dla Netfliksa sporą niespodzianką. Hiszpańska produkcja, wykupiona przez platformę w celu poszerzania oferty, z zaskoczenia oczarowała cały świat. Nieskomplikowana fabuła typowego heist movie, czyli dzieła skupionego wokół napadu, wmontowana została w idealnie dawkowaną narrację. La casa de papel w pierwszym i drugim sezonie nie były oglądane, lecz połykane w całości. Nawet mimo tego, że składały się z kilkunastu odcinków, co nie jest standardowym dla Netfliksa formatem.

Teraz ekipa Profesora i spółki powraca, aby uwolnić jednego ze swoich. Zatrzymanie Rio przez władze oznacza, że geniusz Dom z papieru 3 wzbudza jednak wśród fanów równie dużo nadziei, co obaw. Pierwsze dwa sezony La casa de papel były w końcu dopełnioną i kompletną historią. Wątpliwości co do jej przedłużania są uzasadnione, jednak zwiastun trzeciego sezonu Domu z papieru daje nadzieję na równie fascynującą opowieść.

Dom z papieru 3 – kiedy i jak obejrzeć wszystkie odcinki?

– Profesor i spółka łączą siły, aby uwolnić Rio. Tym razem planują brawurowy i niebezpieczny napad na Bank Hiszpanii – brzmi zapowiedź La casa de Papel 3 wg Netfliksa.

Premiera wszystkich ośmiu odcinków Domu z papieru 3 (długość przycięta do standardów platformy) już dziś, 19 lipca. Trzeci sezon La casa de papel oglądać można od godziny 9 rano. Epizody trwające od 43 minut do nawet godziny wprowadzą do Domu z papieru nie tylko nowych bohaterów, ale i odpowiedzą na wiele pytań trapiących fanów po zakończeniu drugiego sezonu.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments