Dom z papieru: co z Nairobi w 4 sezonie serialu?

Michał Wieczorek Seriale Publikacja: 13.02.2020, 8:00 Aktualizacja: 13.02.2020, 8:00
Już niebawem ujrzymy kolejną część historii naszych bohaterów w czerwonych kapturach i maskach Daliego. Netflix wypuścił w grudniu trailer, który nakazuje zadać kilka pytań dotyczących bohaterów, a szczególnie Nairobi. Znana jest również data premiery 4 sezonu Domu z papieru.
nairobi - dom z papieru
19 Udostępnień

Co stało się z Nairobi w 3. sezonie serialu? [SPOILER]

Dla wielu osób Nairobi jest jedną z lepiej napisanych i zagranych postaci w całym La Casa de Papel. Trudno się z nimi nie zgodzić. To bohaterka z ciekawą podbudową w formie trudnej, narkotykowej przeszłości, tęskniąca za utraconym dzieckiem, obwiniająca się albo walczącą z jednostronnymi uczuciami.

Nairobi nie miała na pewno łatwo, jednakże jest silną, kobiecą postacią, co pokazuje niejednokrotnie w serialu i na co zwracaliśmy szczególną uwagę w recenzji Domu z papieru 3. Jak będzie wyglądała przyszłość tej bohaterki w nadchodzącym czwartym sezonie?

Niestety, nawet silne postaci raczej nie wygrają ze stalową kulą przebijającą ich ciało. Taki właśnie los spotkał Nairobi. Pod koniec ostatniego odcinka trzeciego sezonu bohaterka została omamiona przez inspektor Alicię Sierra, która zwabiła ją do okna pod pozorem możliwości ujrzenia dawno nie widzianego dziecka.

Jedna chwila nieuwagi i snajper postrzelił ulubienicę wielu fanów serialu.

Bohaterka Domu z Papieru jednak żyje? Sprawdź trailer 4 sezonu

Netflix na początku grudnia wypuścił trailer czwartego już sezonu swojej produkcji. Widać na nim bohaterów serialu, w tym także te domniemane martwe, a konkretnie Nairobi i samego Berlina. Berlin co prawda pojawia się w ramach retrospekcji w trzecim sezonie, choć wiemy doskonale, że oficjalnie nie żyje. Czy w takim razie jest nadzieja na to, że Nairobi jednak przeżyła postrzał?

Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku zapowiedzi trzeciego sezonu La Casa de Papel. Ujrzeliśmy wtedy pod koniec uśmiechającego się Berlina, a jego udział w serialu okazał się właśnie jedynie wspomnieniami. Możemy mieć jednak nadzieję, że niepokazanie martwej Nairobi pod koniec ostatniego sezonu jest celowym zabiegiem twórców i bohaterka przeżyje postrzał.

Co jeszcze ciekawi widzów serialu? Wielu z nich zastanawia się nad rozwinięciem wątku romantycznego między Rio a Tokio, który w trzecim sezonie nie wszystkich satysfakcjonował. O tym oraz losie Nairobi będziemy mogli przekonać się już 3. kwietnia 2020 roku, kiedy odbędzie się premiera czwartego sezonu Domu z papieru na platformie Netflix.

Grafika: Netflix.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o