Trailer La Casa de Papel 3 – wielki powrót w lipcu!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 1.04.2019, 15:01 Aktualizacja: 1.04.2020, 17:04
1 kwietnia dość niespodziewanie przyniósł nam trailer La Casa de Papel 3. Trzeci sezon przebojowego hiszpańskiego serialu oznaczał będzie koniec wakacji dla bohaterów, chociaż data premiery Domu z Papieru 3 wyznaczona została na sezon urlopowy. Profesor powraca wraz ze swoją ekipą już 19 lipca!
trailer la casa de papel 3
21 Udostępnień

Dom z Papieru – jedna z najpiękniejszych baśni

Nieprzypadkowo La Casa de Papel trafiło do naszego rankingu 5 najlepszych seriali 2018 roku. Z początku hiszpańska produkcja wykupiona przez Netflix była tylko ciekawostką, ale z każdym kolejnym tygodniem zbierała coraz większą grupkę fanów. Serial przedstawiający historię śmiałego napadu na hiszpańską mennicę narodową tylko z pozoru stanowił typowe heist movie, pieczołowicie odtwarzające wszelkie schematy gatunkowe, na czele ze wspaniałym planem rabunku, który szybko zaczyna się sypać. Na bazie konwencjonalnej opowieści scenarzystom udało się przedstawić poruszającą i trzymającą w napięciu opowieść o przestępcach-nieudacznikach, którzy pod wpływem charyzmatycznego Profesora spełniają marzenie o wielkim skoku.

la casa de papel

1 kwietnia przyniósł niesamowitą wiadomość dla wszystkich entuzjastów Domu z Papieru. Nie jest to typowy dla prima aprilis żart! Znamy już datę premiery oraz pierwsze ujęcia trzeciego sezonu La Casa de Papel. Wygląda na to, że wakacje głównych bohaterów przerwane zostaną tylko po to, abyśmy my mieli czym urozmaicać sobie parne, lipcowe wieczory.

Trailer La Casa de Papel 3. Premiera już w lipcu!

Netflix wypuścił właśnie trailer La Casa de Papel 3, ujawniając przy okazji datę premiery trzeciego sezonu Domu z Papieru. Szajka przestępców pod przewodnictwem Profesora zostanie ściągnięta z wakacji już 19 lipca 2019 roku. Biorąc pod uwagę wciągający charakter hiszpańskiego serialu, nie warto mieć wówczas gęsto rozplanowanej siatki wakacyjnych aktywności. I tak ustąpią one wciągającej historii!

Wraz z trailerem La Casa de Papel 3 nie ujawnione zostały jeszcze istotne informacje techniczne, a także zasadnicze miejsce akcji serialu. Możemy tylko domyślać się, że po skróceniu drugiego sezonu z z trzynastu do dziewięciu odcinków Netflix zdecyduje się przyciąć trzeci sezon Domu z Papieru do standardowej dla serwisu liczby ośmiu epizodów. Czy akcja w całości rozgrywała będzie się na tropikalnych wyspach lub w trakcie typowo hiszpańskiej fiesty? To wątpliwe, więc o wszelkich nowych informacjach dotyczących fabuły La Casa de Papel 3 informować będziemy was na bieżąco!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments