DreamHack nie dla Aristocracy

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 18.06.2019, 17:35 Aktualizacja: 18.06.2020, 17:35
Taz i spółka odpadli z rywalizacji tuż przed finałem.
0 Udostępnień

Kto zagra w turnieju rangi Master?

Tym razem marzenia o grze w DreamHacku Masters Arcy muszą odłożyć na później. W weekend okazało się, że zwycięzca turnieju w Norrkoping zagra w turnieju rangi Master. Mimo to Polacy nie dali rady awansować chociażby do finału zawodów. Na drodze polskiej piątki stanął Team Ancient.

Pierwsza mapa Overpass trafiła na konto ekipy ze Skandynawii dość łatwo. Druga, Train wybrany przez Arcy, była jeszcze trudniejsza. Zawodnicy obu ekip potrzebowali aż 58 rund, aby rozstrzygnąć losy rywalizacji. Jednak trzeba przyznać, że to Ancient ciągle było blisko przypieczętowania zwycięstwa, a Taz i spółka uciekali spod topora, aby w końcu przechylić szalę zwycięstwa na tej mapie na swoją korzyść i ostatecznie zakończyło się 30:28 dla Polaków.

Na decydującym Nuke’u Aristocracy zaczynało od strony CT, która jest zdecydowanie łatwiejsza na tej mapie. Jednak mistrzowie Polski nie zdołali wypracować sobie przewagi i po zmianie stron Draken i spółka dość pewnie dowieźli wynik do końca. W finałowej potyczce na Ancient czekało OpTic Gaming.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments