Drugi sezon Umbrella Academy oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 2.04.2019, 16:33 Aktualizacja: 2.04.2020, 16:52
Netflix oficjalnie potwierdził drugi sezon serialu The Umbrella Academy. Nie jest to specjalne zaskoczenie, bo już koniec pierwszego sezonu mocno sugerował, że możemy się spodziewać kolejnej części. I dobrze, bo Umbrella to naprawdę dobra produkcja.
Umbrella Academy
15 Udostępnień

Wkrótce ruszą zdjęcia do drugiego sezonu popularnej Umbrelli

Netflix już oficjalnie potwierdził, że powstanie drugi sezon serialu The Umbrella Academy. W drugim sezonie wystąpią ponownie Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Wkrótce zostaną ogłoszeni kolejni członkowie obsady. Producentem wykonawczym i showrunnerem został Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon). Zdjęcia do drugiego sezonu zaczną być robione już tego lata w Toronto, a data premiery jest jeszcze nieznana. Wiemy jednak, że 2. Umbrella będzie liczyła 10 odcinków i zostanie wyprodukowana przez UCP (Universal Content Productions).

Umbrella Academy – fabuła serialu

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a.

Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments