Dziś premiera CoD: Black Ops Cold War. Są już pierwsze oceny mediów

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 13.11.2020, 12:59 Aktualizacja: 8.12.2021, 13:17
Corocznej tradycji musi stać się zadość – kolejna odsłona Call of Duty ma dziś swoją premierę, a w związku z tym zaczęły pojawiać się już pierwsze oceny recenzentów. A te są bardziej niż pochlebne, co nie powinno nikogo dziwić, bo seria zawsze stawiała na dopracowanie techniczne, a śledzenie historii czy samo strzelanie sprawiały sporo frajdy. Tylko… no właśnie, mówimy o 17. pełnoprawnej odsłonie Call of Duty.
0 Udostępnień

Call of Duty nigdy się nie zmienia. Tak samo jak jego oceny

Pomimo że seria Call of Duty ma już prawie 20 pełnoprawnych odsłon, to premiera kolejnych części każdego roku jest ogromnym wydarzeniem, a Activision (wydawca) nie szczędzi środków na kampanię marketingową. Black Ops Cold War zostało zapowiedziane stosunkowo późno, ponieważ w połowie sierpnia, jednak okienko wydania gry pozostało niezmienione i dalej jest to jesień.

Wraz z premierą pojawiły się już pierwsze oceny recenzentów, a te są nad wyraz entuzjastyczne. Średnia z Metacritica wskazuje 83% (wersja na PS4), a poniżej łapcie kilka dostępnych recenzji:

Tytuł dostępny jest od dziś na komputerach osobistych (Battlenet) oraz konsolach zarówno starej (PS4 i Xbox One), jak i nowej generacji (Xbox Series X|S i PS5). Warto jednak pamiętać, że tytuł na nowe sprzęty jest nieco droższy – wersja międzygeneracyjna kosztuje 329 złotych (cena na inne platformy to 260-280 złotych).

Gra zajmować będzie na dysku aż 175 GB wolnej przestrzeni na dysku, dlatego twórcy pozwalają na zainstalowanie wybranych elementów, do których należą:

  • kampania
  • tryb wieloosobowy
  • tryb zombie
  • Dead Ops Arcade 3 (w polskim tłumaczeniu Operacja Sztywniak 3)
  • zasoby w wysokiej rozdzielczości
Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments