EA Play Live 2021. Ogłoszono datę wydarzenia

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 12.05.2021, 12:48 Aktualizacja: 12.05.2021, 12:48
Poznaliśmy dokładny termin EA Play Live 2021. Tegoroczny pokaz odbędzie się w innym miesiącu niż miało to miejsce w przypadku ostatniej odsłony wydarzenia.
0 Udostępnień

W czerwcu zeszłego roku przygotowaliśmy relację z EA Play Live 2020. Już w tamtym okresie z przyczyn pandemicznych doszło do niejednego przesunięcia daty wydarzenia. W bieżącym roku również nie wszystko odbędzie się zgodnie z tradycją. Za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym Twitter firma Electronic Arts poinformowała o dokładnym terminie zorganizowania EA Play Live 2021.

Specjalny pokaz zaplanowano na nieco ponad dwa miesiące, konkretnie 22 lipca. O ile zeszłoroczna odsłona wydarzenia nie należała do najbardziej ekscytujących, tak wobec najbliższej oczekiwania są całkiem spore. Wielu graczy wyraża po cichu nadzieję na zapowiedź premiery Battlefield VI czy The Sims 5 (rok temu o kolejnej części symulatora od studia Maxis nie usłyszeliśmy ani słowa). Za pewnik natomiast można uznać poświęcenie uwagi kolejnej odsłonie serii FIFA.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments