El Camino: Breaking Bad – zapowiedź filmu!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 26.08.2019, 9:49 Aktualizacja: 26.08.2020, 12:12
Netflix wypuścił zapowiedź filmu związanego z serialem Breaking Bad. El Camino: A Breaking Bad Movie zadebiutuje 11 października 2019 roku
El Camino: A Breaking Bad
11 Udostępnień

El Camino: A Breaking Bad Movie – czego możemy się spodziewać?

Fani serialu o nauczycielu, który postanawia zacząć tworzyć metaamfetaminę mają na co czekać. W październiku zadebiutuje film El Camino: A Breaking Bad, czyli produkcja opowiadająca o dalszych losach Jessy’ego Pinkmana (w tej roli zdobywca nagrody Emmy – Aaron Paul). Po dramatycznej ucieczce na wolność Jessy musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód.

Zwiastun prezentuje nam Skinny’ego Pete’a (Charles Baker), który jest przesłuchiwany przez policję. Władze pytają go o miejsce przebywania niejakiego Jesse’ego Pinkmana, ale ten twardo obstaje przy tym, że nic na ten temat nie powie.

Za scenariusz i reżyserię tego trzymającego w napiąciu thrillera odpowiada Vince Gilligan – twórca serialu Breaking Bad. Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments