El Dragón: Powrót wojownika. Premiera 2. sezonu już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 17.04.2020, 10:23 Aktualizacja: 17.04.2021, 10:32
Druga połowa przyszłego tygodnia na platformie Netflix zapowiada się jako czas pod napięciem. W czwartek do wypożyczalni trafił trzeci sezon izraelskiego produkcji Fauda, a raptem dzień później ukazuje się sequel meksykańskiego, sensacyjnego serialu El Dragón: Powrót wojownika. Premiera 2. sezonu to okazja na poznanie dalszych losów zmagającego się z działalnością przestępczą Miguela Garzy.
el dragon premiera 2. sezonu a
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu El Dragón: Powrót wojownika w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon El Dragón: Powrót wojownika w Netflix?

Pierwszy sezon omawianego serialu stanowił jedną z naszych pięciu propozycji w cotygodniowym zestawieniu weekendowych nowości na Netflix. Miało to miejsce w październiku minionego roku, zatem po blisko półrocznej przerwie Miguel Garza powraca.

Premiera 2. sezonu El Dragón: Powrót wojownika przypada na przyszły piątek, 17. kwietnia. Wydaje się to odpowiednim terminem, ponieważ w dobie epidemii wiele osób wciąż pracuje, zatem po powrocie do domu będą mogły zasiąść wygodnie w fotelu i zrelaksować się nadchodzącym weekendem. A co pomoże lepiej w odpoczynku niż dawka porządnej, gangsterskiej akcji?

Co się wydarzy w 2. sezonie El Dragón: Powrót wojownika?

Przypomnijmy, że pierwszy sezon meksykańskiej produkcji liczy aż 38 odcinków. Jak na dzisiejsze standardy, zgodnie z którymi twórcy coraz częściej stawiają na mini-seriale lub historie najwięcej dziesięcioodcinkowe, jest to liczba wyjątkowa pokaźna. Warto dodać, że poszczególny epizod trwa około trzech kwadransów.

Sequel jest jeszcze dłuższy i tworzą go aż 44 odcinki. Można zatem śmiało przypuszczać, że będzie to jeden z tych seriali, których w jeden weekend się nie obejrzy i seans należy rozłożyć na co najmniej kilka dni.

W drugim sezonie punktem wyjścia będzie wątek podłożenia i w efekcie wybuchy bomby, co doprowadzi do wielu ludzkich dramatów. Wśród osób, które na skutek zamachu muszą rozpocząć walkę o życie, jest Adela – ukochana Miguela. Protagonista pragnie wyjaśnić kulisy incydentu i ponownie zagłębia się w niebezpieczny i pełen przemocy oraz nielegalnych działalności meksykański świat mafii, w którym niemal nieprzerwanie toczy się walka o władzę w szeregach kartelu.

O obsadzie 2. sezonu El Dragón: Powrót wojownika

W kontynuacji rekomendowanego serialu na widzów czekają następujący aktorzy i ich znamienite kreacje:

  • Sebastián Rulli – Miguel Garza
  • Renata Notni – Adela Cruz
  • Roberto Mateos – Epigmenio Moncada
  • Irina Baeva – Jimena Ortiz
  • Cassandra Sánchez Navarro – Chisca Garza

Drugi sezon El Dragón: Powrót wojownika, liczący aż 44 odcinki, to kolejna ciekawa propozycja z oferty Netflix na kwiecień 2020. Meksykańskie kartele są ostatnio silnie reprezentowane na tej platformie, gdyż stanowią oś napędową meksykańskiej odsłony Narcos czy kolejnego już sezonu Ozark. Która z tych produkcji najbardziej przypadła wam do gustu?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments