Elden Ring – obsraliśmy zbroję

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 11.06.2021, 10:41 Aktualizacja: 11.06.2021, 10:42
Premiera trailera Elden Ring na Summer Game Fest przerwała dwuletnią ciszę wokół superprodukcji Miyazakiego i Martina. I podsumować to zdarzenie można krótko: zbroja obsrana.
0 Udostępnień

Od czasu, gdy Elden Ring, wspólnie przedsięwzięcie reżysera Hidetaki Miyazakiego i pisarza George’a R. R. Martina, zaanonsowane zostało na E3 2019, wokół produkcji panowała cisza. Przerwano ją dopiero wczoraj, oficjalnym trailerem z gameplayem powstającej gry.

 

Już same nazwiska gwarantowały wysoką jakość. Miyazaki to w końcu człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces serii Dark Souls, podczas gdy wykreowaniem świata gry miał zająć się Martin, jeden z najpopularniejszych autorów literatury fantasy wszechczasów. Brak oficjalnych wiadomości, jak również wiarygodnych przecieków, skłaniał jednak fanów do najbardziej odjechanych spekulacji i domysłów.

Dociekliwi mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Wspomniany trailer Elden Ring (dobijający właśnie do miliona wyświetleń) sugeruje, że nowe dzieło ze stajni FromSoftware będzie co najmniej sprosta narastającym oczekiwaniom. I że warto czekać na premierę gry, która na PC, PlayStation i Xboksa trafi 21 stycznia przyszłego roku.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments