Emilia Clarke tłumaczy postępowanie Daenerys w Grze o Tron

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.05.2019, 8:00 Aktualizacja: 21.05.2020, 15:31
Emilia Clarke wcielająca się w postać Matki Smoków wypowiedziała się na temat wielkiej przemiany Daenerys, broniąc zachowania swojej bohaterki w ostatnim odcinku Gry o Tron. Ale nie czytajcie tego, jeśli nie jesteście na bieżąco z serialem, bo ten news zawiera same spoilery.
premiera 8 sezonu gry o tron
0 Udostępnień

Daenerys zmieniła się w Szaloną Królową

5. odcinek 8. sezonu Gry o tron wzbudził ogromne emocje wśród fanów Matki Smoków. Daenerys bowiem doznała tzw. szaleństwa Targaryenów i spaliła Westeros. Dla wielu osób przemiana silnej i samotnej Daenerys w Szaloną Królową była nieuchronna. Nie brakuje jednak głosów, że takie poprowadzenie wątku bohaterki Emilii Clarke niszczy tę postać. Sama aktorka też mocno przeżyła tę scenę, ale w klipie wideo poświęconym 5. epizodowi 8. sezonu Gry o tron Emilia Clarke próbowała wytłumaczyć widzom postępowanie Daenerys.

Uciekanie się do własnego gniewu jest naturalną, ludzką reakcją. I to właśnie zrobiła ona. To w niej jest i zawsze w niej było. To właśnie przez cały czas pchało ją naprzód. Pojawiło się to znajome uczucie gniewu i Daenerys nie zrobiła nic by go zdusić. Ona nim żyje.
To uczucie, które możecie nazwać szaleństwem Targaryenów lub jakąkolwiek inną nazwą, na którą nie zasługuje, bo jest to po prostu cierpienie i żal. Ona cierpi i ma okazję sprawić, że to cierpienie będzie nieco lżejsze choćby przez minutę. (…)

Pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o Tron miał premierę 15 kwietnia na HBO, ostatni zobaczymy już 19 maja. Niedługo potem na Zagrano pojawi się recenzja ostatniego sezonu Gry o Tron, którą przygotowuje dla was Magda.

5 ciekawostek gra o tron sezon 8

Myślicie, że to właśnie Daenerys wygra Grę o Tron? Według Stephena Kinga raczej się na to nie zapowiada.

Źródło: Antyradio

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments