EXUS wskakuje do ERROR 404 by Codewise

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 16.05.2019, 10:20 Aktualizacja: 16.05.2020, 10:20
Zmiany w ekipie "mhLa". Po czterech kolejkach ESL Mistrzostw Polski Piotra „avisa” Świerzynę zastąpi Konrad "EXUS" Jeńczeń.
6 Udostępnień

W ESL Mistrzostwach Polski ekipa ERROR 404 radzi sobie nie najgorzej. „Ortel” i spółka do tej pory zdołali wygrać po jednej mapie z Virtus.pro i Wisłą Płock, co daje im szóstą pozycję w tabeli. Do tych rozgrywek zakwalifikowali się, wygrywając zamknięte eliminacje, w których pokonali m.in. Codewise Unicorns czy AVEZ Esports.

„EXUS” do tej pory miał okazję grać między innymi w PRIDE, z którym zdołał wygrać Polską Ligę Esportową. Potem mogliśmy go oglądać w Miksturze oraz 2k19PL z Pawłem „Innocentem” Mockiem i Piotrem „Morelzem” Taterką w składzie.

Jak się okazuje, zmiany nie wynikały tylko z formy zawodnika, o czym w oświadczeniu pisze menedżer zespołu, Michał „Hyczka” Hyczkiewicz:

Niestety, mimo zapowiadającej się owocnie współpracy, musieliśmy dokonać zmiany w naszym dotychczasowym składzie. Avis jest osobą bardzo charakterystyczną, jednak ze względu na problemy wewnątrz drużyny, podjęliśmy decyzję o jego odsunięciu. Drużyna potrzebowała świeżości, która będzie godnym następcą Piotrka. Z pomocą przyszedł nam wieloletni, doświadczony na scenie gracz – EXUS, z którym to rozegramy najbliższe spotkania. Mamy nadzieję, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na naszą grę i pozwoli nam to na kolejne osiągnięcia.

Obecny skład ERROR 404 by Codewise

  • Miłosz „mhL” Knasiak,
  • Adam „discoStar” Zyśk,
  • Patryk „Ortel” Ortel,
  • Patryk „Chewie” Kudłacz,
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments