Tryb kariery w F1 2018 to jedna z ostatnich nowinek przed premierą

Michał Krawiel Gry Publikacja: 1.08.2018, 13:40 Aktualizacja: 26.02.2020, 16:15
F1 2018 zadebiutuje na rynku już 24 sierpnia. W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry wyścigowej spod szyldu Codemasters. Tegoroczna odsłona serii ma być najbardziej kompleksowym i realistycznym ujęciem królowej sportów motorowych w grach wideo.
tryb kariery w F1 2018
0 Udostępnień

Tryb kariery w F1 2018 pozwoli stać się drugim Kubicą!

Tryb kariery w F1 2018 jest elastyczny, daje graczom możliwość wyboru rywala i decydowania o zmianach barw i po raz pierwszy uwzględnia zmiany w przepisach zachodzące z sezonu na sezon. Kierowcy muszą zatem myśleć również o przyszłości, ponadto gra oferuje jeszcze więcej opcji rozbudowy i rozwoju bolidu. Każdy z teamów F1 ma unikalne drzewko technologii, z wadami i zaletami stosowanych rozwiązań.

Z kolei w trybie wieloosobowym system Super License zaprojektowano w celu usprawnienia doboru uczestników w wyścigach online. Gracze będą notowani na podstawie poziomu umiejętności i etykiety kierowcy i “stawiani” do wyścigów z rywalami o podobnych charakterystykach i stylu jazdy.

Codemasters zapowiadają najpiękniejszą grę o F1

W nowej odsłonie gry poprawiono system przyczepności wirtualnych bolidów, stosując dane z realnych torów i precyzyjnie odwzorowując m.in. fizykę podwozia, dodano obsługiwany manualnie system ERS. Bolidy historyczne w F1 2018 prowadzi się zupełnie inaczej niż te z tegorocznego sezonu, bo różnią się on m.in. stopniem opływowości i co za tym idzie różnie reagują na opór powietrza. Rozwinięty tryb kariery w F1 2018 to niejedyna nowość. Podniesiona jakość oprawy wizualnej podkreśli takie detale jak środowiskowa mgła, efekt ciepłego powietrza wydobywającego się z silników czy efekty cząsteczkowe towarzyszące np. wypadnięciu z toru.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments