Fatalities w Mortal Kombat 11 – krwista satysfakcja

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.05.2019, 16:00 Aktualizacja: 6.05.2020, 8:05
Przez całą majówkę katowaliśmy nową odsłonę jednej z najsłynniejszych serii bijatyk i musimy powiedzieć jedno: jesteśmy pod wrażeniem. Recenzja jeszcze w tym tygodniu, a tymczasem prezentujemy wam zbiór wszystkich fatalities z Mortal Kombat 11. Są krwawe, brutalne i widowiskowe jak zawsze!
mortal kombat xi
12 Udostępnień

Jest jeszcze lepiej niż zapowiadała beta

Na pełnoprawną recenzję Mortal Kombat 11 na Zagrano będziecie musieli poczekać jeszcze kilka dni, jednak możemy potwierdzić, że nasze odczucia po zagraniu w wersję beta były podszyte niepotrzebnymi obawami. – Już dwie poprzednie wersje zrobiły na mnie dobre wrażenie, po wcześniejszym czasie przerwy między kolejnymi wydaniami. Tak w dynamice czy warstwie fabularnej, jak oprawie graficznej i dźwiękowej – pisał w recenzji wersji beta Mortal Kombat 11 Mourner. – Nie inaczej jest i tym razem. O fabule się nie wypowiem, ale jeżeli wierzyć twórcom, to poszli dalej niż w poprzednich częściach, co w zestawie z piękną warstwą prezentacji stworzy piękne i długie combo – zapowiadał recenzent.

mortal kombat 11

Okazuje się, że potwierdziły się przede wszystkim jego słowa o krwistych, widowiskowych i satysfakcjonujących ciosach kończących walkę. Brutalne fatalities zawsze były znakiem rozpoznawalnym serii Mortal Kombat, więc do ich wykreowania twórcy włożyli wiele starań również w przypadku jedenastej odsłony. Jak wygląda to w praktyce?

Wszystkie fatalities w Mortal Kombat 11

Potoki posoki, rozerwane kręgosłupy, latające głowy i rzeczy nieporównywalnie bardziej obrzydliwe są w przypadku fatalities w Mortal Kombat 11 na porządku dziennym. Krótki przegląd wszystkich krwawych finałów przygotował portal COGconnected na swoim kanale YouTube.

Mortal Kombat 11 ukazało się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch 23 kwietnia. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest NetherRealm Studios, a polską dystrybucją produkcji zajmuje się Cenega. Kolejna odsłona serii wpisuje się w długą tradycję krwawych bijatyk, nie tracąc nic z klasycznej brutalności. I w to nam graj!

Źródło: COGconnected. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments