FIFA 20: FUT Birthday Event już dziś? Urodziny czas zacząć!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.03.2020, 9:29 Aktualizacja: 27.03.2020, 9:29
Niedawne wydarzenie Shapeshifters, dzięki któremu gracze FIFA 20 otrzymali karty graczy ze zmienionymi pozycjami, stawia pod znakiem zapytania tradycyjne już zasady FUT Birthday Event. Czy na jedenaste urodziny trybu Football Ultimate Team EA Sports szykuje coś zupełnie nowego? Jak na razie w przewidywanym wcześniej okresie nic się nie wydarzyło, a wydarzenie przełożone zostało najprawdopodobniej o tydzień.
fut birthday event
10 Udostępnień

W artykule na temat FUT Birthday Event w FIFA 20 poznasz:

Kiedy rozpocznie się FUT Birthday Event

W FIFA 20 z trybem Football Ultimate Team stykamy się po raz jedenasty, chociaż oczywiście pierwotna wersja w żaden sposób nie przypominała dzisiejszej maszynki do zarabiania mikrotransakcyjnych dolarów. Podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, i w tym roku będziemy mogli wziąć udział w urodzinowym wydarzeniu i zdobyć dzięki niemu gros fantastycznych kart.

Chociaż przewidywaliśmy, że EA Sports ruszy z eventem FUT Birthday Event tydzień wcześniej, nic takiego się nie wydarzyło. Obecnie najbardziej prawdopodobnym terminem startu jest piątek 27 marca. Gracze zajmujący się grzebaniem w kodzie gry potwierdzili, że urodziny FUT na pewno się odbędą. Przygotowane zostały nawet specjalne stroje i grafiki!

FUT Birthday Event rozpocznie się i zakończy o 19.00 polskiego czasu. W tym czasie wykonywali będziemy przede wszystkim specjalne wyzwania SBC o karty z urodzinowego składu FUT, ale nie zabraknie darmowych nagród oraz promocyjnych ofert na paczki. Co ciekawe, urodzinowe wydarzenia w poprzednich odsłonach serii startowały około 20 marca niemal zawsze, nie licząc tygodniowego przesunięcia eventu w FIFA 18.

Darmowe karty za codzienne logowanie

W ramach prezentu za przywiązanie do trybu, z okazji urodzin FUT przyznane zostaną także darmowe nagrody za regularne logowanie się przez ostatnie kilka miesięcy z FIFĄ 20. W zeszłorocznej edycji w zależności od dni spędzonych nad grą odebrać mogliśmy następujące nagrody:

  • 1-8 dni – Custom Kit
  • 9-55 dni – Jumbo Premium Gold Pack + Custom Kit
  • 56-115 dni – Prime Gold Players Pack + Custom Kit
  • 116-162 dni Rare Mega Pack + Custom Kit
  • 163+ dni – Ultimate Pack + Custom Kit

Aby odebrać darmowe nagrody, wystarczyło będzie zalogować się do trybu FUT w FIFA 20 podczas trwania eventu.

Jakie urodzinowe karty graczy FUT dostaniemy od EA Sports?

W poprzedniej odsłonie serii karty stworzone na potrzeby FUT Birthday Event charakteryzowały się przede wszystkim zmienionymi pozycjami. I to naprawdę znacznie! Stąd w FIFA 19 zagrać mogliśmy Virgilem van Dijkiem na pozycji klasycznego napastnika, a Romelu Lukaku wcielić mógł się w środkowego obrońcę. Nie wiemy jednak, czy podobnie będzie w tym roku. Taki zabieg zastosowany został wszak z okazji eventu Shapeshifters.

Jeżeli tegoroczny event przypominał będzie te z lat ubiegłych, dwa składy piłkarzy FUT Birthday Event wypuszczone zostaną w dwóch partiach. Pierwsza z nich trafi do paczek 27 marca, a druga pojawi się w nich tydzień później, 3 kwietnia. Obie dostępne będą przez siedem dni, a oprócz piłkarzy trafianych w paczkach każdego dnia powinny pojawiać się również zróżnicowane i atrakcyjne wyzwania SBC.

Czego spodziewać się po SBC z okazji FUT Birthday Event?

Przewiduje się, że w trakcie dwóch tygodni trwania FUT Birthday Event do dyspozycji graczy w ramach wyzwań SBC zostanie oddanych aż 21 kart. Znajdzie się wśród nich:

  • 10 kart Ikon FUT w wersji Prime,
  • 5 kart ze składu FUT Birthday Event,
  • 6 kart Anniversary Players.

Kolejnych sześciu graczy otrzymamy w ramach Objectives, a codziennie liczyć możemy też na dodatkowe SBC o paczki z gwarantowanymi wysoko ocenianymi kartami.

Grafika: EA Sports.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o