FIFA 20: FUT Birthday Event trwa. Urodziny trybu przedłużone!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.04.2020, 11:20 Aktualizacja: 14.04.2021, 15:02
Niedawne wydarzenie Shapeshifters, dzięki któremu gracze FIFA 20 otrzymali karty graczy ze zmienionymi pozycjami, stawia pod znakiem zapytania tradycyjne już zasady FUT Birthday Event. Na jedenaste urodziny trybu Football Ultimate Team EA Sports przygotowała całkowitą nowość. Od 27 marca do 10 kwietnia opływamy w karty z upgrade'ami słabszej nogi oraz gwiazdek sztuczek. Co więcej, kanadyjska firma zdecydowała się przedłużyć event na całą Wielkanoc!
fut birthday event
10 Udostępnień

W artykule na temat FUT Birthday Event w FIFA 20 poznasz:

Kiedy rozpocznie się FUT Birthday Event. Jak długo potrwa?

W FIFA 20 z trybem Football Ultimate Team stykamy się po raz jedenasty, chociaż oczywiście pierwotna wersja w żaden sposób nie przypominała dzisiejszej maszynki do zarabiania mikrotransakcyjnych dolarów. Podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, i w tym roku będziemy mogli wziąć udział w urodzinowym wydarzeniu i zdobyć dzięki niemu gros fantastycznych kart.

Urodziny trybu FUT rozpoczęły się w piątek 27 marca i przewidziane są na dwa tygodnie. Birthday Event podzielić można na dwie tygodniowe fazy. W trakcie trwania każdej z nich w paczkach znajdziemy innych specjalnych piłkarzy, którzy tym razem ulepszeni zostaną w sposób zupełnie niestandardowy. Jeszcze nigdy w historii trybu FUT nie zdarzyło się, aby upgrade dotyczył również umiejętności wykonywania sztuczek. Tymczasem teraz każdy gracz FUT Birthday otrzyma pięciogwiazdkowy update albo w tym obszarze, albo pod względem słabszej nogi.

FUT Birthday Event rozpocznie się i zakończy o 19.00 polskiego czasu. W tym czasie wykonywali będziemy przede wszystkim specjalne wyzwania SBC o karty z urodzinowego składu FUT, ale nie zabraknie darmowych nagród oraz promocyjnych ofert na paczki. Co ciekawe, urodzinowe wydarzenia w poprzednich odsłonach serii startowały około 20 marca niemal zawsze, nie licząc tygodniowego przesunięcia eventu w FIFA 18. W FIFA 20 mamy więc do czynienia z wyjątkiem takim samym, jak dwa lata temu.

Co więcej, tegoroczne Urodziny FUT potrwają znacznie dłużej! Spędzana w społecznej izolacji Wielkanoc to dla EA Sports niesamowita okazja do wyciągnięcia z graczy jeszcze większych ilości pieniędzy, więc FUT Birthday Event został przedłużony i od 10 kwietnia będziemy mogli znaleźć w paczkach graczy z obu tygodni wydarzenia. To doskonały moment, ponieważ już 15 kwietnia rusza FIFA 20 Stay and Play Cup, w którym paczki zdobędziemy za samo oglądanie meczów na Twitchu!

Jakie urodzinowe karty graczy FUT dostaniemy od EA Sports?

W poprzedniej odsłonie serii karty stworzone na potrzeby FUT Birthday Event charakteryzowały się przede wszystkim zmienionymi pozycjami. I to naprawdę znacznie! Stąd w FIFA 19 zagrać mogliśmy Virgilem van Dijkiem na pozycji klasycznego napastnika, a Romelu Lukaku wcielić mógł się w środkowego obrońcę. W tym roku podobny zabieg zastosowany został z okazji eventu Shapeshifters, więc tegoroczne urodziny FUT upływają pod znakiem graczy ulepszanych pod kątem wykonywania sztuczek oraz oddawania strzałów słabszą nogą.

Karty FUT Birthday wypuszczane są w dwóch partiach. Zarówno Team 1, jak i Team 2, dostępne są od 10 kwietnia w paczkach:

Codziennie sprawdzaj FUT pod kątem nowych SBC

W trakcie FUT Birthday każdego dnia dostajemy od EA Sports nowe wyzwania budowania składu, które pozwalają nam zdobyć paczki oraz zawodników. Te pierwsze dostaniemy za SBC skupione na ponadczasowych graczach z kolejnych odsłon FIFA. Znacznie ciekawiej wypadają jednak wyzwania o specjalne karty graczy ze wspominanym już kilkakrotnie upgrade’em słabszej nogi lub poziomu robienia sztuczek.

Jak na razie mogliśmy powalczyć o karty dwóch zawodników. Byli to:

  • 90 Mesut Ozil – CAM – Arsenal
  • 86 Jordan Amavi – LB – Olympique Marsylia

fut birthday ozil sbc

jordan amavi

Gracze za Objectives

Nowe karty FUT w ramach urodzin trybu otrzymamy także w ramach Objectives. Jak na razie zdobyć mogliśmy dwóch graczy. To Karim Bellarabi oraz Lucas Paqueta.

fut birthday objectives fifa 20 Fot. EA Sports

Grafika: EA Sports.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments