FIFA 20 FUT: kto zostanie Bundesliga POTM za luty?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.03.2020, 12:21 Aktualizacja: 10.03.2021, 12:21
Wciąż trwa oczekiwanie na kartę February POTM Bundesliga. Najlepszy zawodnik rozgrywek ligi niemieckiej w lutym doczeka się znacznie ulepszonej karty wartej nawet kilkaset tysięcy coinsów. W trybie FUT w FIFA 20 gracz miesiąca ogłoszony powinien zostać 13 marca. Mamy kilku solidnych kandydatów do tego tytułu.
karta potm premier league february
0 Udostępnień

Z tego artykułu dowiesz się:

Data wypuszczenia karty February POTM Bundesliga

Nie wiemy jeszcze ze stuprocentową dokładnością, kiedy powinniśmy spodziewać się wypuszczenia karty Player of the Month Bundesliga za ligowe rozgrywki w lutym. Dużo wskazuje jednak na to, że SBC o znacznie ulepszonego zawodnika trafi do graczy trybu FUT w FIFA 20 już w piątek 13 marca.

Od 11 marca na stronie EA Sports powinien być dostępny system do głosowania na piłkarza, który zdaniem graczy zasłużył na otrzymanie nowej karty. Zastanówmy się, kto zasłużył na laur najlepszego gracza ligi niemieckiej.

Kto ma szansę zostać graczem miesiąca?

Wśród najpoważniejszych konkurentów do walki o otrzymanie karty February POTM Bundesliga znajdują się:

  • Serge Gnabry – 4 gole i 2 asysty
  • Lars Stindl – 4 gole i 1 asysta
  • Jhon Córdoba – 4 gole i 1 asysta
  • Achraf Hakimi – 4 asysty
  • Florian Kainz – 1 gol i 3 asysty
  • Maximilian Arnold – 1 gol i 3 asysty

Przypomnijmy, że Serge Gnabry otrzymał już w FIFA 20 tytuł POTM za występy w październiku.

Jakie SBC o kartę POTM wykonamy w marcu?

W celu otrzymania karty Bundesliga POTM February w trybie FUT w FIFA 20, należało będzie wykonać specjalne SBC. Różnice w wyzwaniach dotyczących danych zawodników różnią się oczywiście od ich poziomu. W przypadku słabszych zawodników wystarczy wymiana jednego lub dwóch składów, składających się z niekoniecznie najdroższych kart, natomiast wysoko ocenione gwiazdy wymagały będą kilku drużyn za setki tysięcy monet. Wersja POTM wspomnianego już Gnabry’ego kosztowała ponad 170 000 coinsów.

W ramach inwestycyjnych przed ogłoszeniem zawodnika wybranego jako POTM warto gromadzić wysoko oceniane złote rzadkie karty, szczególnie te z Bundesligi. Warunki wyzwania SBC zależały będą jednak także od czynników w rodzaju narodowości zawodnika czy jego klubowej przeszłości, więc we wcześniejszych zakupach warto brać pod uwagę również te parametry.

Najlepszy gracz Bundesligi w styczniu także w FUT

Najlepszym graczem Bundesligi za styczeń 2020 okrzyknięty przez futbolową społeczność został Erling Haaland. Nic dziwnego – nastolatek bije kolejne rekordy strzeleckie, a jego wejście w jedną z najlepszych lig świata robi niesamowite wrażenie. Świetna karta wymagała ukończenia pięciu SBC, ale zdecydowanie warto było ją zdobyć!

Tymczasem trwa marzec i jeśli epidemia koronawirusa nie spowoduje odwołania rozgrywek ligi niemieckiej, powoli zastanawiać możemy się nad kandydatami do tytułu March POTM Bundesliga.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments