FIFA 20 FUT: event Summer Heat rozgrzeje graczy!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.06.2020, 17:44 Aktualizacja: 15.06.2021, 17:44
Cykl życia FIFA 20 będzie nieco dłuższy, niż miało to zazwyczaj miejsce w grach z tej serii. Końcówka sezonu przypadająca na przełom maja i czerwca sprawiała, że po evencie TOTS gracze okopywali się mocarnymi składami i nie mieli okazji do zbierania nowych i ekscytujących kart. W trybie FUT w FIFA 20 wygląda to nieco inaczej ze względu na odmrażane dopiero rozgrywki. Event Summer Heat sprawi, że będzie o co grać!
Summer Heat to najnowszy event w FIFA 20 FUT. Kiedy startuje?
0 Udostępnień

Zupełnie nowy event w trybie FUT. Kiedy nadejdzie Summer Heat?

Po zakończeniu tegorocznego eventu TOTS, który tradycyjnie wieńczył zmagania graczy w trybie FUT w grach z serii FIFA, powinniśmy spodziewać się kolejnych okazji do zdobycia nowych kart. Tegoroczny sezon postawiony został bowiem na głowie przez koronawirusowy lockdown. Normalnie w połowie czerwca rozstrzygnięte byłyby już tabele w najważniejszych europejskich ligach, tymczasem odmrażane powoli rozgrywki wchodzą dopiero w decydującą fazę.

Z tego powodu liczyć możemy na następne eventy w FIFA 20. Najnowszym z nim będzie Summer Heat. Kiedy początek tego wydarzenia? EA Sports przewidziało go na środę 17 czerwca o godz. 19.00 czasu polskiego.

Czego powinni spodziewać się gracze FIFA 20?

Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze nic pewnego na temat eventu Summer Heat. Spodziewamy się jedynie, że związany będzie on z odmrażaniem rozgrywek w kolejnych ligach europejskich. Rodzima Ekstraklasa gra już od jakiegoś czasu i niedługo na trybuny powrócić mają nawet kibice, pierwsze kolejki zagrały już Bundesliga oraz La Liga, a na dniach ruszają najlepsze rozgrywki ligowe świata – brytyjska Premier League.

Pierwsze przecieki od data minerów sugerują, że w ramach zadań związanych z eventem Summer Heat dostępna ma być karta Ferlanda Mendy’ego oceniona na 93. Ostatnimi czasy krążące po Twitterze przecieki z trybu FUT w FIFA 20 sprawdzały się dość często, więc jesteśmy skłonni uznać je za bardzo prawdopodobne. Jak będzie to wyglądało ostatecznie, przekonamy się jednak dopiero w środowy wieczór.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments