FIFA 20 FUT: wyzwania FUTMAS ruszyły. Jakich graczy dostaniemy pod choinkę?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.12.2019, 17:00 Aktualizacja: 16.12.2020, 16:57
Okres świąteczny to czas żniw dla twórców gier sieciowych, które otwierają nasze portfele mnogością eventów. Nie inaczej jest z trybem FUT w FIFA 20. EA Sports proponuje entuzjastom piłkarskiej karcianki aż trzydzieści specjalnych kart w ramach FUTMAS. Na jakich zasadach pojawiały się będą nowe wersje lubianych zawodników?
futmas fifa 20
0 Udostępnień

Czym jest FUTMAS w trybie FUT w FIFA 20?

FUTMAS to coroczny event, w którym EA Sports proponuje graczom trybu Football Ultimate Team mnóstwo ciekawych wyzwań oraz okazyjnych kart do zdobycia. Od 13 grudnia uzyskujemy je poprzez odświeżane każdego dnia Squad Building Challenge, nowe zadania oraz paczki z graczami nominowanymi do składu Team of the Year w FIFA 20.

Na jakie karty możemy liczyć w pierwszym tygodniu FUTMAS, czyli jednego z najfajniejszych i najdłuższych eventów w FIFA 20?

Karty FUT nominowane do Team of the Year w FIFA 20

Rozpoczynając od 13 grudnia, pięćdziesięciu pięciu graczy nominowanych do zespołu Team of the Year w trybie FUT w FIFA 20 dostępnych będzie przez ograniczony czas w paczkach. Z dynamicznymi grafikami oraz ulepszeniem +1 pod względem oceny ogólnej stanowili będą niezły dodatek do każdej drużyny w Football Ultimate Team.

Ostateczny wybór drużyny Team of the Year należy zresztą do samych graczy. Ostateczna jedenastka wyłoniona zostanie w głosowaniu na stronie Electronic Arts, które znajdziecie pod tym adresem. Mamy czas tylko do 20 grudnia!

Jakie wyzwania czekają nas w tym roku?

W czasie okresu świątecznego pomiędzy 13 a 24 grudnia codziennie dostępne będą dwa różne SBC o nowe talenty. Każdy z nich koncentrował będzie się na odmiennym temacie:

  • Narody – jedno z codziennych wyzwań o graczy inspirowane będzie rankingiem FIFA na dzień 28 listopada. Pierwszym dostępnym graczem był więc Axel Witsel z Belgii, która plasuje się na pierwszym miejscu. Ostatnim graczem dostępnym do zdobycia 24 grudnia będzie z kolei reprezentant dwunastej w rankingu Szwajcarii.
  • Liga – drugie codzienne SBC o gracza będzie dotyczyło kart z Premier League, Bundesligi, LaLiga, Ligue 1 oraz Serie A, bazując na ostatecznej pozycji w lidze z poprzedniego sezonu. 13 grudnia rurociąg z graczami otworzył Moses Simon z FC Nantes. Drużyna ta skończyła ostatni sezon Ligue 1 na dwunastej pozycji, a 24 grudnia będzie to już gracz, który uniósł trofeum.
  • Dodatkowych sześciu graczy dostępnych będzie w ramach Objectives, co da nam łącznie 30 kart FUTMAS z piłkarzami stanowiącymi ciekawe uzupełnienie składów w trybie FUT w FIFA 20.

Jesteście gotowi na wyzwanie przygotowane przez EA Sports?

Źródło: EA Sports. Grafika: EA Sports.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments