Figurka Geralta w balii już na rynku!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.05.2019, 14:07 Aktualizacja: 29.05.2020, 14:07
Chcecie mieć nagiego Geralta na biurku? Jeśli tak, to łapcie nową figurkę dostepną w sklepie Dark Horse - Wiedźmina kąpiącego się w balii!
11 Udostępnień

Nowa figurka Wiedźmina już dostępna

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że powstała figurka Geralta jako ronina. Ciekawy produkt od firmy CD Projekt spotkał się z entuzjazmem fanów Wiedźmina. Pewnie z podobnym zachwytem spotka się także figurka Geralta w balii, o której powstawaniu było wiadomo już od dłuższego czasu. Dark Horse przygotowało w końcu figurkę Geralta kąpiącego się w balii, która jest wzorowana na scenie rozpoczynającej Wiedźmina 3. Od dzisiaj (29.05) można ją kupić za niecałe 80$.

Figurka Geralta w kąpieli jest ręcznie malowana. Obok Wiedźmina pływa sobie beztrosko żółta gumowa kaczuszka.

Pierwotnie scena w grze, później internetowy mem, potem primaaprilisowy żart CD Projektu – wreszcie żądania fanów, by urzeczywistnić pomysł stały się zbyt głośne, by je znieść. Dark Horse z dumą prezentuje wam niezwykle szczegółową, ręcznie malowaną figurkę z polyresingu, przedstawiającą Geralta z Rivii relaksującego się i odzyskującego zdrowie po swych niebezpiecznych podróżach, w oświetlanej świecami balii, wraz ze swą gumową kaczuszką!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments