Film Uncharted ponownie przesunięty. Premiera dopiero w przyszłym roku

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 22.01.2021, 11:05 Aktualizacja: 22.01.2022, 11:05
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle – tak chyba można podsumować perypetie związane z filmem Uncharted, który ewidentnie nie chce być zaprezentowany szerokiej publiczności. Nawet w sytuacji, gdy zdjęcia i prace na planie zostały już ukończone, a do sieci trafiło kilka fotosów, film padł ofiarą pandemii, która doprowadziła do zamknięcia kin. Wytwórnia Sony Pictures Entertainment zdecydowała się przesunąć premierę produkcji.
0 Udostępnień

Jak nie idzie, to nie idzie

O filmie Uncharted słyszymy od dobrych kilkunastu lat, ale jedyne, co do nas docierało, to informacje o kolejnej zmianie reżysera czy sugerowanej obsadzie. Zmieniło się to w zeszłym roku, gdy po raz pierwszy zaprezentowano kilka zdjęć z planu, w tym te, na których zobaczyć można Toma Hollanda, aktora wcielającego się w głównego bohatera, Nathana Drake’a.

Gdy zdawało się, że wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia i już w lipcu tego roku zobaczymy, jak będzie prezentował się film Uncharted na dużych i małych ekranach, na drodze premiery stanęła zapora w postaci pandemii koronawirusa. Z tego właśnie powodu wytwórnia Sony Pictures Entertainment zdecydowała się przesunąć premierę swoich produkcji, w tym adaptację gry Naughty Dog.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tom Holland (@tomholland2013)

Jak podaje The Hollywood Reporter, premierę wyznaczono na 11 lutego 2022 roku, jednak ze względu na dość niepewną sytuacją związaną z pandemią, termin ten może ulec ponownemu przesunięciu. Z każdym miesiącem sytuacja kin zdaje się być coraz bardziej niepewna, dlatego w pewnym momencie wytwórnie filmowe będą musiały zdecydować się na premierę swoich produkcji na platformach streamingowych, takich jak HBO Max.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments