Final Fantasy VII Remake nie tylko na PS4? Będzie grą exclusive zaledwie rok

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.12.2019, 16:00 Aktualizacja: 11.12.2019, 16:00
Final Fantasy VII Remake nie tylko na PS4? Wydawca gry informuje na okładce o wyłączności tylko czasowej, trwającej rok od premiery gry zaplanowanej na 3 marca 2020 roku. Nie byłaby to oczywiście pierwsza gra z serii, która trafiłaby na PC oraz konsole Xbox.
final fantasy 7 remake
0 Udostępnień

Final Fantasy VII Remake grą exclusive tylko przez rok

Jak donosi serwis Rock Paper Shotgun, Final Fantasy VII Remake będzie grą exclusive na PlayStation 4 zaledwie przez rok. Choć oczywiście cała komunikacja marketingowa odświeżonej produkcji skupia się na wydaniu na konsolę Sony, grafika okładki na stronie Square Enix jasno wskazuje datę wygaśnięcia umowy na wyłączność. To równy rok od daty premiery Final Fantasy VII Remake, przewidzianej na 3 marca 2020 roku.

final fantasy vii remake exclusive

Jak na razie pewne jest jedynie premiera Final Fantasy 7 Remake na PlayStation 4. Nie wiemy czy informacja z okładki gry jest spowodowana różnego rodzaju wymaganiami korporacyjnymi, czy może faktycznie produkcja Square Enix ukaże się potem na PC oraz innych platformach.

Nie byłaby to pierwsza gra w cyklu, która ukazała się także na PC a nawet konsolach Microsoftu. Tak było chociażby z Final Fantasy XI – w ramach rozwoju ówczesnej filozofii firmy, mającej opierać się na produkcjach na wszystkie platformy, gra wyszła nie tylko na PlayStation 2, ale również Xbox 360 oraz PC.

Źródło: Rock Paper Shotgun. Grafika: Square Enix.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments